01 Zář

Firma IRON-ART je největším výrobcem kovaného nábytku a bytových doplňků v České republice.

Součástí areálu firmy ve Vraclavi u Vysokého Mýta je kromě výrobních hal a kancelářských prostor také zcela ojedinělá výstavní síň na ploše 300 m2, kde si můžete prohlédnout celý sortiment kovaného nábytku, doplňků a sepsat objednávku přímo na místě.

V současné době provozujeme pod značkou Papillon firemní prodejnu v Praze a stylový hotel Via Ironia ve Vysokém Mýtě. Kovaný (kovový) nábytek prodáváme přímo v našem internetovém obchodě a prostřednictvím sítě prodejců v České republice i na Slovensku. Kovaný nábytek vyráběný firmou IRON-ART je vhodný také pro vybavování hotelů a restaurací, pro něž navrhujeme kompletní dispoziční řešení včetně originálních kovaných doplňků.

    

Kolekci kovaného nábytku pravidelně obměňujeme a doplňujeme o nové vlastní designy. Výrobky jsou chráněny průmyslovým vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Kromě výroby nábytku nabízíme i tyto další služby:

Kompletní přehled kovaného nábytku a doplňků můžete prolistovat v našem novém katalogu – katalog kovaného nábytku. Nebo můžete přejít přímo do internetového obchodu a z pohodlí domova či kanceláře nakupovat kovaný nábytek IRON-ART. Připravili jsme pro Vás také virtuální prohlídku prodejní galerie Papillon v Praze.

 

Zakázková výroba – ploty, zábradlí, balkony

Kromě výroby kovaného nábytku se zabýváme také výrobou kovaných plotů, bran a zábradlí. Nabízíme kompletní servis – od návrhu přes zaměření, výrobu, povrchovou úpravu včetně žárového zinkování a montáž. Působnost: Pardubický kraj, po dohodě i jinde. Připravili jsme pro vás ukázky některých realizací.

Věříme, že i vy se stanete našimi zákazníky a budete mít příležitost přesvědčit se, že značka IRON-ART je zárukou kvality a spolehlivosti.

 

IRON – ART, s. r. o. tel.: 465 482 272, fax 465 482 121
565 42 Vraclav čp. 188 e-mail: obchod@iron-art.cz
Česká republika http://www.iron-art.cz

Podobné články