01 Led

Příčky od VERTI jsou tenké, ale spolehlivě zastaví hluk

Kvalitní skleněné příčky spolehlivě zastaví hluk

Skleněné příčky jsou nezbytným doplňkem moderních firemních prostor. Inteligentně rozdělují větší i menší kanceláře a zároveň v nich nenásilně vytvářejí elegantní zasedací místnosti. Ty od společnosti VERTI přitom plní nejen estetickou roli, ale fungují taky jako součást komplexního akustického řešení. Promyšlená akustika a vhodně zvolené příčky nebo posuvné stěny totiž vytvářejí funkční celek, který výrazně snižuje hluk v místnosti.

  

Akustika a inovace

To je také důvod, proč má VERTI v týmu zkušené odborníky na akustiku, kteří se postarají o zajištění ticha nejen v kancelářích, ale třeba i v rodinných domech. Firma navíc všechny své produkty sama vyvíjí a následně vyrábí – neustále tak může přicházet se zajímavými inovacemi. Jednou z nich jsou velmi tenké příčky, které v jakýchkoliv prostorách nijak neruší a které zároveň zásluhou tuhé konstrukce slouží dlouhé roky.

Kouzlo se skrývá v detailech
Kouzlo výjimečných projektů se přitom skrývá v detailech a v případě vybavení kanceláří nebo rodinných domů, kde trávíme většinu svého času, to platí dvojnásob. Proto VERTI nabízí nejen širokou škálu rámových i bezrámových příček, ale má v portfoliu také posuvné stěny či vestavby do výrobních hal, které dokonale odhluční i velmi rušné prostředí. VERTI dodává rovněž atypická řešení připravená na míru. Skleněné příčky do moderních interiérů prostě patří.

 

Katalog Linkedin Facebook Youtube

 

   

 

www.VERTI.cz

info@verti.cz

+420 733 739 065

Na ikonu Facebook: https://www.facebook.com/VERTI.CZ/

Na ikonu LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10312765/admin/updates/

Podobné články