06 Zář

Balkonové okno FGH-V Galeria

kostra GalerieInovativní, velké střešní okno, ve kterém otevřená křídla vytváří balkon. Horní křídlo se otevírá výklopně vzhůru, dolní otevřením vpřed umožní ničím nerušený přístup do vnitřku balkonu.

Křídlo je při otáčení v úhlu 0-45° přidržováno inovativním podpůrným mechanismem, který dovoluje ponechání otevřeného okna v jakékoliv poloze v rozsahu těchto úhlů. Horní křídlo lze pojistkou zablokovat v poloze pootočené o 180°, což umožňuje mimo jiné snadné mytí vnější okenní tabule.

Boční zábradlí je  integrováno do spodního křídla a vysouvá se během jeho otevírání. Během zavírání spodního křídla se boční zábradlí opět zasune do okna a nevyčnívá tak nad úrovní střešní krytiny. Je skryto pod oplechováním a tak chráněno před zašpiněním. Toto řešení zároveň nijak nenarušuje vzhled střechy.

Obě křídla (horní i dolní) jsou standardně vybavena bezpečnostním dvojsklem P2 nebo trojsklem P5.

Balkonové okno Galeria je vybaveno automatickou ventilační klapkou V40P, která zajišťuje přísun optimálního množství vzduchu, zaručuje zdravé mikroklima a úsporu energie.

Okno má zvýšenou odolnost proti vloupání díky patentovanému systému zpevněné konstrukce topSafe. Systém chrání také před otevřením během náhodného šlápnutí na křídlo.

Balkonové okno FGH-V Galeria FAKRO_sestava balkonova okna FGH-V Galeria

 

Firma FAKRO CZECH s.r.o.
Adresa Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín
Telefon +420 558 712 629
Fax +420 558 712 634
Email fakro@fakro.cz
WWW www.fakro.cz

Podobné články