07 Zář

Probuďte ve svém interiéru skryté možnosti

5Čisté linie. Elegance. Síla jednoduchosti. To je XINNIX systém skrytých zárubní, který přináší nové možnosti řešení stylových interiérů. Se skrytými zárubněmi se dveře stávají součástí stěny a vytváří hladkou, jednolitou plochu. Na první pohled tak dveře ani nezaznamenáte, protože je odhaluje pouze tenká linie po obvodu. Skryté zárubně XINNIX získávají stále na větší oblibě nejen díky svému kvalitnímu technickému zpracování, ale také možnosti zakomponovat dveře do širokého spektra povrchových úprav stěny. Můžeme se rozhodnout, zdali chceme dveře potlačit a skrýt je do plochy stěny, nebo naopak vyzdvihnout a učinit z nich ozdobu místnosti. Svým zpracováním podtrhávají minimalistickou tvář interiéru, a proto jsou aktuálně středem zájmů mezi architekty a designery.

Technologie skrytých zárubní je nejen designovým, ale také funkčním prvkem s dlouholetou životností.  Dveře můžete otevírat z líce stěny ven i dovnitř, vlevo nebo vpravo. Pokud potřebujete uspořit prostor v místnosti, pak i pro Vás existuje řešení. Ideální variantou jsou posuvné dveře se skrytou zárubní, které čisté linie v interiéru zachovají. Variabilita skrytých zárubní umožňuje osazení dveřního křídla od podlahy až po strop, a to do výšky až 3m. Dveře se pak stávají šperkem vašeho domova. Součástí systému skrytých zárubní je také zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, a především těsnění pro tiché zavírání, které poskytuje dokonalý akustický komfort.

Inspirujte se a objevte možnosti pro realizace obytných i kancelářských prostor, které Vám společnost TWIN přináší. Pro více informací o systému skrytých zárubní XINNIX navštivte www.skrytezarubne.info.

8 INNER_DUO-1

 

Firma TWIN s.r.o.
Adresa Zemědělská 571/9, Plzeň – Litice
www www.skrytezarubne.info
www2 www.twin.cz
Facebook stránka www.facebook.com/twin.kovani

Podobné články