15 Zář

KERAMIKA HELUS s.r.o.

obklad-kopieKERAMIKA HELUS s.r.o. je středně velký výrobní podnik, jehož zaměřením je jak sériová, tak i zakázková výroba dekoračních pásků (listel, bombát) a obrazů na obklady i dlažbu do koupelen a kuchyní, interiérů i exteriérů. Využívá při tom dlouholetých zkušeností s výrobou obkladaček a dlaždic i jejich dekorací.

V posledních letech spolupracuje i s italskými firmami, které se spolupodílí na řadě používaných řešení. Řadu výrobků navrhl známý designer Pietro Capello. Její dovednosti využívají památkáři. Výsledkem spolupráce jsou zrekonstruované prostory lázeňských domů v Mariánských Lázních, prostory kláštera v Teplé nebo v pivovaru v Plasích, a to replikami původních keramických obkladů. Kromě jiných benefitů pro zákazníky uvedli do provozu novou technologii DIGITAL DESIGN, která umožňuje kreativní řešení interiérů. Velikost společnosti umožňuje pružně reagovat na individuální požadavky zákazníků, zároveň však dává velkoodběratelům (výrobci obkladů a dlažeb v ČR i v zahraničí) jistotu stability dodávek. Firma je vyhledávána investory, staviteli, projektanty, architekty či dodavateli často jako poslední šance pro uspokojení zákazníka. Podle dostupných informací je jediným

výrobcem tzv. vymyvatelných rohů u nás. Ty jsou nezbytné v potravinářských prostorech. Může uspokojit stejně tak náročného zákazníka, jako i běžné ho, který nechce nebo nemůže vynaložit větší částky. Společnost investuje každoročně do zkvalitňování výrobního procesu tak, aby zabezpečila nejvyšší kvalitu výrobků, jež dodává na český trh i do zahraničí. Ve svých nevýrobních aktivitách podporuje amatérský i profesionální sport, klub neslyšících, ale i kulturní a společenské akce nejen v regionu.

100_1917-kopie  listela1-kopie vodoad-kopie dlazba-kopie grafika12-kopie hrnek-kopie kachle-kopie koupelna-kopie

 

Firma Keramika Helus s.r.o.
Adresa Stará náves 9, 331 51 Kaznějov
Telefon Tel.: +420 373 332 811
Mobilní telefon Mobil: +420 603 204 755
Email E-mail: obchod@keramikahelus.cz
WWW www.keramikahelus.cz

 

 

Podobné články