25 Zář

Kuchyňské desky

VEŠO-LAMINART s. r. o. dováží vysokotlaké lamináty, kompakty, lamino desky, pracovní desky, přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty a jiné dekorativní materiály pro výrobu atypického nábytku.

Při zařizování kuchyní, koupelen, ale i staveb pro exteriér, kde je potřeba odolných a zátěžových ploch jsou osvědčené a vděčné kompaktní desky. V interiéru se uplatňují nejčastěji jako pracovní desky v kuchyni nebo jako nábytek v koupelně. Jsou samonosné a odolné proti poškození. Kompakt má oboustranný dekorativní povrch nejčastěji s černým nebo bílým jádrem. Hrany desky lze řezat do různých tvarů a leštit. Je zvláště vhodný pro použití při vysoké vlhkosti. Kompaktní desky se těší čím dál větší oblibě zejména pokud jde o kuchyně.. Ve prospěch jejich výběru svědčí, ve srovnání s například umělým nebo přírodním kamenem, relativně příznivá cena, široká nabídka zpracování i designů. Současné kompaktní desky se vyznačují vysokou kvalitou, širokým výběrem dekorů i povrchů, jsou hygienicky nezávadné, dobře se čistí a jsou poměrně odolné. Desky jsou odolné vůči páře a horké vodě. Jsou proto ideální do prostor, kde je čistota a hygiena důležitým faktorem. Kompakt je inertní a nepodporuje mikrobiální růst.

Je vhodný pro styk s potravinami. Desky si můžete pořídit v tloušťce od 2 až do 20 mm. U nás najdete tu správnou inspiraci, neboť paleta barev a různých dekorů je jedním z hlavních plus kompaktních desek. Povrchy jsou díky moderním technologiím zpracované takovým způsobem, že na první pohled nerozeznáte, zda se jedná o přírodní dřevo, kámen či dokonce beton. Výhodou je, že si tak můžete vybrat dekor doslova na míru stávajícímu zařízení vašeho interiéru. Při současných možnostech se dají vyrobit i různé vlastní vzory, a nebo fotografie. Kvalitní a dostatečně silné desky jsou samonosné, strukturálně stabilní a odolné proti poškození. V interiéru se dají použít nejenom jako klasické kuchyňské desky, ale také například jako obklad stěny. Kompaktní desky jsou rovněž odolné proti povětrnostním vlivům a neublíží jim ani sluneční paprsky, protože jsou stálobarevné. Venku se dají použít například při stavbě zahradních altánů a dalších přístřešků, pro venkovní nábytek, zábradlí, podhledy a podobně. Pokud hledáte opravdu kvalitu, ptejte se po certifikovaných značkách a zajímejte se, zda splňují požadavky normy EN438:2005, která specifikuje odolnost vůči skvrnám u více než 40 látek. Patří mezi ně čaj, káva, mléko, kyselina citrónová, aceton, alkohol, ovocné šťávy, čisticí prostředky, bělicí prostředky a barviva. Využíváme přitom produkci předních světových výrobců, jako jsou FORMICA, RESOPAL, ARPA, DEKODUR, HOMAPAL, POLYREY nebo skupiny PFLEIDERER (Duropal, Wodego, Thermopal). V naší nabídce nechybějí ani výrobky značek ABET, PURICELLI, METAPAL nebo MODEKOR. Kromě HPL laminátů si od nás můžete pořídit také řadu dalších originálních materiálů. V naší nabídce nechybějí ani přírodní dýhy značky TABU nebo Laminwoods, kamenné dýhy STONE-line či dýhy na HPL deskách Formica. Naše nabídka zahrnuje také linoleum Forbo, úchyty.

 

fenix-ntm-eurobagni-2 fenix-ntm-028 fenix-ntm-1

fenix-ntm_01-3 fenix-ntm_02 ggb_6715

 

arpa_hpl_on_top__essential_design_by_la_primavera_0 fenix-ntm-4 ggb_6573-2

eu_miribilla_vivix_image1 eu_formica_collection_colors_f4177_lime eu_casestudy_mtv_image3

 

Firma VEŠO-LAMINART s.r.o.
Adresa U Stavoservisu 1, 108 00 Praha-Malešice
Telefon +420 606 645 545, +420 724 203 407
Email info@veso-laminart.cz
WWW www.veso-laminart.cz

 

 

Podobné články