26 Zář

Dopřejte si dřez z keramiky

Keramické dřezy mají ty nejlepší uživatelské vlastnosti. Materiál je mimořádně tvrdý, takže se dno dřezu smýkáním nádobí neodře a proto dřez vypadá dlouho jako nový. Odolává i silnému nárazu, prudkým    teplotním šokům, povrch se ničím nezabarví a vyčištění kamene usazeného z tvrdé vody je snadné a rychlé.

Ačkoliv převážná většina dnes dodávaných modelů keramických dřezů je určena pro moderní minimalistické kuchyně, bývají keramické dřezy podvědomě více spojovány se stylovými kuchyněmi v rustikálních interiérech. Modul Centra 90 na obrázku je typickým příkladem dřezu pro kuchyně stylu Provence. A vhodným doplňkem jsou potom retro baterie s matným povrchem niklu, mosazi nebo mědi.

Pro moderní kuchyně nabízíme keramické dřezy v mnoha barvách glazury, nejenom v bílé. A také pro všechny myslitelné způsoby montáží dřezů do pracovních desek. Nejvíce se stále uplatňují dřezy pro klasickou horní montáž. Pokud ale budete mít pracovní desku z umělého nebo přírodního kamene, pak určitě zvažte některý z modelů Mera U pro spodní montáž. Je to řešení jednoduché a přitom praktické – při úklidu lze vodu a nečistoty v okolí dřezu bez překážky shrnout do vaničky dřezu.

mera-90_fango suite

 mera-double2

 

 Firma Ing. Stanislav Novák
Adresa JUDr. Krpaty 1627, Pardubice
Telefon 777 601 581
Email info@drezysystemceram.cz
WWW www.drezysystemceram.cz

 

Podobné články