05 Říj

Kliky českého výrobce M & T.

M&T logo manufacture rozkriv

Vysoká kvalita ručního zpracování dveřního kování a především autorsky originální design oceněný RED DOT DESIGN AWARD, …to jsou kliky českého výrobce M & T.

Historie rodinné společnosti bratrů Ulichů začíná roku 1997. Jediný český výrobce designového dveřního a okenního kování dává díky prostřednímu z bratrů, Romanovi, designérovi společnosti, klikám originální tvar srovnatelný s evropskou špičkou. Český výrobce ve své Manufaktuře sofistikovaně kombinuje špičkové technologie s velkým podílem ruční práce, která zaručuje precizní dokončení a individuální přístup ke každému kusu dveřního či okenního kování. Dalším tajemstvím úspěchu jediných českých designových klik je patentovaný vnitřní mechanismus dobrého chodu kliky.

M & T své kliky staví i na kvalitních základových materiálech s trvalou hodnotou, jakými je mosaz nebo nerez. Obojí nabízí jak v naturální podobě, patině tak galvanovaném povrchu. Ulichovi se nebojí ani překvapivých kombinací a nabízí své kování i v moderní matné černé titanové úpravě s vsazenými exotickými dřevinami. Vše s cílem nejen o moderní designový vzhled, ale také vysokou odolnost – firma jde až na 15letou záruku na povrch. Modelové řady MAXIMAL a MINIMAL byly natolik výjimečně řešeny, že získaly jedinečné mezinárodně uznávané ocenění RED DOT DESIGN AWARD. A na rok 2018 se již nyní připravuje nový adept a vy se nezapomeňte podívat, čím opět ohromí. O originální a atypická řešení není u českého výrobce rozhodně nouze. Ale i to jej řadí mezi evropskou špičku, bez zásadní české konkurence.

kovani_maximal_matny_nikl_dyha_dub_red_det_zdroj_mt kovani_maximal_titan_mat_cerny_kov_seda_perlet_red_dot_zdroj_foto_mt kovani_maximal_leskly_chrom_sklo_bile_red_dot_zdroj_mt

 

Firma Material & Technology s.r.o. – M&T
Adresa ul. Čs. Odboje 1044, Dobruška pod Orlickým horami
Tel.: +420 491 474 632
E-mail info@kliky-mt.cz
www2 www.kliky-mt.cz

 

 

Podobné články