06 Říj

Podlahy – plovoucí a vinylové

Společnost Fatra, a.s. představuje novinky letošního roku v produkci plovoucích i lepených vinylových podlah.

Vinylové podlahy si právem získávají stále více příznivců. Lze je užít prakticky ve všech provozech, jsou nenáročné na údržbu, vizuálně velmi atraktivní a odolné.

Fatra již dlouhodobě přináší na český i světový trh spolehlivost společně s tradicí a kvalitou. Nyní přichází s novou kolekcí podlah RS-click. Ta se inspiruje 10 nejoblíbenějšími vzory z řad lepených dílců, které byly technologicky přepracovány do podoby plovoucí vinylové podlahy. Vzory dokonale imitují dřeviny z celého světa a dodají tak jakémukoli interiéru zcela novou, stylovou atmosféru. Díky zámkovému systému je její pokládka velmi jednoduchá a ihned po položení je připravena pro běžný provoz a zatížení. Podlahoviny RS-click jsou tím pravým doplňkem pro ty, kteří se chtějí spolehnout na kvalitní provedení a zároveň chtějí mít svobodnou volbu při výběru designového provedení. Další novinkou, kterou Fatra nabízí je kolekce FatraClick oděná do nového kabátu. K sedmi původním vzorům přibylo 13 zbrusu nových a vznikla tak kolekce 20 originálních vzorů v imitaci dřeva, jež vhodně doplní každý interiér. Podlaha FatraClick v sobě účelně kombinuje výhody vinylových a klasických plovoucích podlah.

FatraClick splňuje standardní požadavky jako je snadná údržba, vysoká protikluznost, odolnost proti opotřebení. Pyšní se vysokou hodnotou zvukového útlumu a dobrým teplotním vjemem. Již rok je na trhu také nová luxusní kolekce vinylových dílců Thermofix, imitující nejen dřevo a kámen, ale také koberce. Široká paleta obsahuje 52 různých dekorů k nerozeznání od přírodních materiálů a to nejen na pohled, ale díky vylepšené technologii vrásnění dezénu i na dotek. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější vinylové podlahoviny na světě. Thermofix je možné použít i jako obklad stěn a hodí se dokonce i do koupelen, protože vykazuje mimořádně vysokou odolnost vůči vlhkému prostředí.

Při výrobě podlahovin využívá Fatra receptur, které neobsahují ftalátová změkčovadla. Tím dochází k jejich významnému vylepšení po stránce zdravotní a hygienické. Více informací o vinylových podlahách společnosti Fatra

naleznete na www.fatrafloor.cz.

 

thermofix-vzor-jasan-tmavy  rs-click-borovice-bila-rustikal

 

Firma Fatra, a.s.
Adresa třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla
Telefon +420 577 501 111
Fax +420 577 503 001
Email info@fatra.cz
WWW www.fatrafloor.cz

Podobné články