09 Říj

Kvalitní a spolehlivá tepelná čerpadla vzduch/voda od výrobce Mitsubishi Electric.

Společnost CS-MTRADE, s. r. o. je autorizovaným dealerem společnosti Mitsubishi Electric B. V. Europe, Germany – Living Environment Systems pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízí široký sortiment tepelných čerpadel, klimatizačních a větracích zařízení.

Značka patří mezi nejvýznamnější výrobce klimatizačních a větracích systémů na světě a již více než 85 let se těší výborné pověsti. Díky důkladné a podrobné znalosti potřeb zákazníků může nabídnout rozsáhlý sortiment nejkvalitnějších produktů. Ten vychází stejnou měrou z dlouholeté zkušenosti a neustálých technologických inovací. Tato zařízení používají moderní inverterové technologie společně s ekologickým chladivem R410A, díky nimž zajistí maximální energetickou účinnost a optimální komfort v bytech, rodinných domech, nebo administrativních objektech. Veškeré systémy se vyznačují vysokou flexibilitou, snadnou montáží a použitím inteligentních řídicích systémů k dosažení maximálnímu snížení provozních nákladů bez snižování nároků na trvalý komfort. Výrobce Mitsubishi Electric, přišel jako první na trh s patentovanou technologií s názvem Zubadan, která našla hlavní využití právě u tepelných čerpadel typu vzduch/vzduch ale i vzduch/voda. Tepelná čerpadla vybavená touto revoluční patentovanou technologií jsou výjimečná svojí schopností poskytovat stálý potřebný výkon. Díky této technologie se tepelná čerpadla vzduch/voda stávají ideálními k použití nejen na vytápění, ale i na ohřev teplé vody, a to zcela bez nutnosti použití jakéhokoli elektrického dohřevu.

Výrobce Mitsubishi Electric přichází na trh s tepelnými čerpadly, která jsou určena pro celoroční provoz, a to i v období, kdy venkovní teplota klesá k extrémním hodnotám hluboko pod bod mrazu až k –28 °C. Dle ErP dosahují všechna tepelná čerpadla od výrobce Mitsubishi Electric té nejvyšší možné energetické třídy A++ (jak pro nízkoteplotní otopnou soustavu, např. s podlahovým vytápěním 35 °C, tak středněteplotní otopnou soustavu s otopnými tělesy 55 °C). Stříbrná cena byla udělena profesní porotou za stavební výrobek roku 2016 pro:

Tepelná čerpadla vzduch/voda s názvem Zubadan Inverter – New Generation s označením PUHZ-SHW/ EHST20C – Invertorová tepelná čerpadla typu vzduch/ voda s Flash-Injection Scroll kompresorem od výrobce Mitsubishi Electric. V našich podmínkách je nejdostupnějším zdrojem tepla právě venkovní vzduch. S jeho využitím lze tepelným čerpadlem ohřát topnou vodu až na 60 °C, a to zcela bez nutnosti použití elektrického dohřevu. To platí především pro dvě inovované řady tepelných čerpadel vzduch/voda s názvy Power Inverter – New Generation a Zubadan Inverter – New Generation od výrobce Mitsubishi Electric. K instalaci tepelných čerpadel vzduch/voda není potřeba vrtů ani zemních kolektorů. To značně snižuje náročnost instalace, vede ke snížení nákladů a kratší návratnosti investice.

Nejnižší řady tepelných čerpadel s názvy Eco Inverter a Power Inverter jsou zvláště určeny pro použití v pasivních a nízkoenergetických rodinných domech. Nejvyšší řada tepelných čerpadel s názvem Zubadan Inverter je určena především pro novostavby a rekonstrukce starších staveb a větších objektů. Standardní součástí tepelných čerpadel je příjemné dálkové ovládání, kompletně v českém jazyce, které slouží pro nastavení požadované prostorové teploty, teploty ohřívané vody, popřípadě chlazení. Novým způsobem ovládání je aplikace s názvem MELCLoud, která nabízí ještě snadnější ovládání a kontrolu všech systému od výrobce Mitsubishi Electric nezávisle na poloze uživatele. Aplikaci je možné stáhnout pro všechny typy zařízení jako je počítač, tablet, nebo telefon (iOS, Android, Windows). S pomocí MELCloud lze získávat vzdáleně informace o aktuální prostorové teplotě v domě, přehled o provozních režimech, o spotřebované elektřině či protokol o poruchových a chybových hlášeních s možností automatického odesílání zpráv. Závazkem pro Mitsubishi Electric nejsou jenom špičkové výrobky a nové technologie, ale klademe velký důraz na naše servisní služby. Poskytujeme veškerou technickou podporu a školení k těmto zařízením. V tuto chvíli u nás naleznete celkem 38 odborných montážních firem. Všechny jsou certifikované pro montáž a servis tepelných čerpadel od výrobce Mitsubishi Electric.

mna

Firma CS-MTRADE, s. r. o.
Adresa Průmyslová 526, 530 03 Pardubice
Telefon +420 602 412 346407
Email hvizdala@csmtrade.cz
WWW www.zubadan.cz

Podobné články