21 Říj

Podlahy

logo-se-sloganem

Společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o., přední dovozce a distributor podlahových krytin v ČR, byla založena v roce 1993. Společnost sídlí v Moravanech u Brna, kde se nachází také jeden z exkluzivních showroomů KPP. Další moderně řešený showroom o rozloze 350 m2 najdete v Praze na Českomoravské ulici. Prostřednictvím svých dceřiných společností v Bratislavě a Budapešti působí KPP také na Slovensku a v Maďarsku.

KPP se od počátku specializuje především na dovoz a distribuci parketových podlah. Firma je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO.

Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. KPP dále distribuuje přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, bytové vinyly v rolích Tarkett, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i laminátové podlahy Classen. Kromě výše zmíněných zahrnuje nabídka kompletní sortiment dřevěných, laminátových a vinylových podlah privátní značky 1FLOOR a exteriérové vinylové terasy se strukturou textilu Hortus.

Samozřejmostí je kompletní sortiment doplňků k podlahám, čistících prostředků a pomůcek k montáži.

Podlahy od společnosti KPP zdobí řadu reprezentativních budov, např.: Grandhotel Pupp, Státní operu v Praze, brněnský Besední dům, české velvyslanectví v Berlíně, Vídni a Pekingu, Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR anebo Ústavní soud v Košicích. Podlahy dodané společností KPP jsou využívány také v řadě rodinných domů, rezidenčních bytů, firem a obchodů.

 

Firma Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Adresa Českomoravská 12, 190 00 Praha 9,
Telefon +420 283 083 830-1
Email praha@kpp.cz
WWW www.kpp.cz

Podobné články