25 Říj

IMAGE kurzy

Pohybujete se v prostředí, kde je vyžadována určitá reprezentace? Potřebujete udělat dobrý dojem na své klienty, partnery či přátele? Chcete, aby váš projev zaujal a byl přirozený?

Naučíme Vás rétorice, pomůžeme Vám k brilantnímu vystupování, vylepšíme Vaši image! To vše nabízí naše praktické Business IMAGE kurzy!

Co díky IMAGE kurzům získáte?

  • Autentický a přesvědčivý projev.
  • Soulad verbálního a neverbálního vyjadřování.
  • Zvládnutí trémy a posílení jistoty vystupování.
  • Schopnost zaujmout a udržet pozornost posluchače.
  • Seznámení s psychologií barev a odvození metodiky osobních barev.
  • Ujasnění pravidel dress code (základy pro formální a casual oblékání, důraz na odstranění nejčastějších chyb, které mohou znehodnotit Vaši celkovou image).

 

CO SE S NÁMI NAUČÍTE

 

Rétorika a vystupování pro Váš business

Praktický workshop s hercem a moderátorem Janem Čenským

Praha 24. 11. 2016

Nejenom mluva, ale také způsob Vašeho vystupování a celkový dojem, který ve svém okolí zanecháváte, jsou důležité pro Vaši prezentaci. Nechte se provést celodenním programem, jehož hlavními tématy jsou rétorika a vystupování.

_41a7491

Jan Čenský

Vystudoval hudebně dramatickou konzervatoř, už na škole byl obsazován do celé řady rolí. Hrál v Divadle pod Palmovkou, hostoval v Národním divadle a v roce 1990 přešel do černého Divadla Ta Fantastika, se kterým projel skoro celý svět. Věnuje se moderování společenských a firemních akcí, více než 10 let působí jako lektor rétoriky a vystupování, které vyučuje systémem „škola hrou“.

Business dress code, image a etiketa

Kombinování barev, materiálů, stylů + etiketa pod vedením lektorky a módní poradkyně Lenky Bernardes da Silva.

 

Praha 23. 11. 2016

Potřebujete udělat dobrý dojem? Chcete si být jistí sami sebou, vyhnout se trapným situacím a zapracovat na své image? Zdánlivě složitá a nudná pravidla se dají zvládnout s lehkostí a šarmem!

 

ICV – Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

Tel.: + 420 227 014 700, E-mail: info@icv.cz

Podobné články