28 Říj

Porcelánové 3D tapety – Daniel Piršč

molo-8-kopiePorcelánové 3D tapety designéra Daniela Piršče jsou jedinečným konceptem pro řešení interiéru. Díky široké škále typů a vzorů může vzniknout neomezená řada kompozic přesně dle přání klienta. Od drobných „obrazů“ do soukromých interiérů až po velkoryse řešené plochy veřejných prostor. Recepce, haly, restaurace můžou díky tomuto dekoru získat nečekaný rozměr. Přicházíme s prvním typem 3D WALLPAPER v XL velikosti. Luxusní objekt CLOVERLEAF je na první pohled symbolem štěstí, úspěchu, my k tomu ale přistupujeme i jinak. Štěstí to ano – to náleží všem – ale byl navržen z jednoho důvodu, protože každý z nás je jiný. Protože někdo si tvoří své okolí malými detaily, někdo úderem do zdi. Tato větší než menší porcelánová plastika je přesně pro ty, kteří se nebojí velkých detailů, nebo je mají prostě raději. Každý prostor potřebuje svoji proporci a my se budeme se svými nápady, nabídnutou technologií, radostně přizpůsobovat požadavkům. Není to umění, je to technologie. Není to jen technologie, je to i odvaha.

Velkou součástí tohoto projektu je i BARVA. A barva je vitamín našeho všedního života. Nabízíme jich v současné době řadu, a velmi živých. blue de cobalt, blue turquoise, violet, terre de sienna br^ulée, pourpre, vert foncé… STUDIO PIRSC PORCELAIN bylo založeno roku 2005 designérem Danielem Pirščem. Produkce značky se postupně rozšiřuje o řadu nových produktů, ale především o nové řešení a postupy při výrobě porcelánu. Naše kolekce výrobků se posunuje od běžných stolních, dárkových předmětů k luxusnějším, náročnějším a odvážnějším projektům a art designovým kusům.

abalony_highres-kopie airplane-big-kopie uhercice_59509-f-kopie uhercice_59290-f-a-sh-kopie uhercice_59215-fa-kopie pirsc1-kopie molo-4-kopie birds_highres-kopie airplanes_highres-kopie

 

Firma STUDIO PIRSC PORCELAIN
Telefon 605 505 734
Email tereza@pirsc.cz
WWW www.pirsc.cz

 

 

Podobné články