03 Lis

Okna

Okna FAKRO do plochých střech

Okna do plochých střech umožňují prosvětlit místnosti v nejvyšším patře budovy a v případě otvíravé verze okna plní rovněž funkci dodatečné ventilace nebo výlezu na střechu.

Firma FAKRO nabízí okna do plochých střech ve verzi s kopulí (ozn. D_C) a ve verzi „flat“ bez kopule (ozn. D_F). Okna se vyrábí ve třech verzích otevírání – manuální, elektrické a fixní (neotvíravé). Dostupná jsou rovněž výlezová okna do plochých střech (ozn. DR_), která umožňují pohodlný a bezpečný vstup na střechu, a také okna ve verzi WalkOn s pochozím sklem (s protiskluzovou úpravou), vhodná např. na střešní terasy.

Speciální řada oken „flat“ ColourLine umožňuje sladit barvu okna se stylem stávající střechy. Díky široké nabídce barev z palety RAL Classic lze přizpůsobit barvu okna individuálním požadavkům zákazníka.

Okna „flat“ lze vyrobit také v atypických rozměrech. Umožňuje to snadnou výměnu stávajících světlíků a zlepšení tepelně izolačních parametrů budovy. V nabídce jsou také okna pro odvod kouře.

Okna FAKRO do plochých střech díky své konstrukci zaručují velmi dobré termoizolační vlastnosti. Rám okna je vyroben z vícekomorových PVC profilů, které jsou vyplněny termoizolačním materiálem (polystyrén). Okna lze vybavit energeticky úspornými dvojskly, trojskly nebo dokonce i čtyřskly (vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby). Okna D_F vybavená pasivním zasklením DU8 mají součinitel prostupu tepla pro celé okno Uw=0,76 W/m2K dle EN 12567-2. Okna D_C s pasivním čtyřsklem U8 mají součinitel prostupu tepla pro celé okno U=0,55 W/m2K dle EN 1873 (pro rozměr 120×120 cm).

K oknům jsou dostupné jak vnitřní tak i vnější (předokenní) stínicí doplňky.

fakro_photo-of-def-colourline_violet fakro_photo-of-kitchen

 

Firma FAKRO CZECH s.r.o.
Adresa Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín
Telefon +420 558 712 629
Fax +420 558 712 634
Email fakro@fakro.cz
WWW www.fakro.cz

Podobné články