07 Lis

Výroba svítidel HG Atelier Design

lila_white_00-kopieHG Atelier Design se zabývá výrobou svítidel a světelných objektů. Specializujeme se na vývoj nových svítidel, prototypování a malosériovou výrobu. Na trhu působíme od roku 2000 a spolupracujeme s řadou renomovaných firem v oblasti osvětlení . Jsme přímo výrobci a nikoliv pouze zprostředkovatelé. Naše studio vychází z tradičních technik zpracování skla a kovu a stejně tak využíváme i pokrokové technologie. Ke každému projektu přistupujeme individuálně s důrazem na uměleckořemeslné zpracování. Provádíme také instalace a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naše práce naleznete v prestižních hotelech, restauracích, kancelářských a veřejných budovách, v soukromých rezidencích a v luxusních lodích po celém světě. Umíme skloubit řemeslnou tradici a cit pro krásu skla se současnými trendy v designu a moderními technologiemi výroby. Stojí za námi více jak šest set let historie výroby a zpracování skla v našem kraji, v České republice.

Bohaté řemeslné zkušenosti, vědomosti, nápady, profesionalita a maximální smysl pro detail a přesnost k nám přivedly zákazníky z celého světa. Projekt můžeme zpracovat naprosto kompletně od návrhů, vizualizací, výrobu až po instalaci a servis. Také spolupracujeme s firmami, architekty a designéry, kteří využívají pouze naše výrobní kapacity a znalosti. Návrhy projektů si však dodají sami. Máme k dispozici perfektně vybavenou sklárnu na zpracování hutního skla, technologie na postprodukci skla, kovovýrobu a provádíme i elektroinstalace. Svítidla a světelné objekty, které jsme vyráběli, visí v desítkách zemí. Rozsah našich výrobních možností je od obrovských závěsných světelných plastik až po výrobu rezidenčního osvětlení a unikátních lustrů.

_dsc2694-kopie black_swan_001-kopie filip_houdek_levi-4-kopie img_3375-kopie kruh_shutterstock_59393071-kopie mikado-1100x1100_03-kopie todus_saphira_2-kopie untitled-kopie _dsc2673-kopie

 

Firma HG DESIGN ATELIER
Adresa Sklářská 705, 473 01 Nový Bor
Telefon +420 774 730 563
Telefon +420 608 730 563
Email E-mail: info@hgatelier.com
WWW www.hgatelier.com

 

 

Podobné články