09 Lis

Průsvitné konstrukce budov – MIJA-THERM s.r.o.

img_4218-kopieFirma MIJA–THERM, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firmou, která velice pružně reaguje na moderní trendy a potřeby zákazníků v oboru průsvitných konstrukcí budov.

Byla založena v roce 1991 jako výhradně rodinná společnost a již 25 let přináší na nejen český trh novinky ve světě skla určené pro stavbu.

Jako jedni z prvních u nás, zahájili výrobu a montáž celoskleněných konstrukcí – příček, dveří, výkladců, zábradlí, fasád, přístřešků, pochůzích ploch a mnoha dalších možností užití skla. Zajímavou novinkou v tomto oboru jsou elektricky ovládaná skla. Tento sortiment v celé šíři nabízí jako jedna z mála firem na českém a slovenském trhu. Jedná se o skla řízeně průhledná, skla osazená LED, skla s holografickou fólií, projekční skla…

Samozřejmostí v nabídce výrobků je také zakázková výroba designových prvků, jako například stolů, krbů, fontán, vitrín a jiných.

Firma MIJA–Therm, s.r.o. disponuje kvalitním týmem techniků a montérů, kteří mají za sebou spostu zajímavých realizací. Z těch významných napríklad: Hlavní nádraží Praha, Ráthova pasáž Praha, Pasáž Myslbek, Národní divadlo Praha, Nové divadlo v Plzni, Tančící dům v Praze, bytový komplex Prague Marina, Letiště Praha, Brno hlavní nádraží, Resort Hodolany Olomouc a mnoho dalších realizací OC, hotelů, kostelů, kaváren, prodejen, soukromých domů, bytů…

Proč spolupracovat s firmou MIJA–Therm, s.r.o.? Krátké dodací lhůty, kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti, odborné znalosti, fundovaný personál a doklady dle certifikátů – to je základ našeho podnikání. S hrdostí vám také může představit zcela unikátní doplněk interiéru – zrcadlové panely MIJA – GLASS Mirror TV. Ty pod svým povrchem (v předem vymezené oblasti a tvaru, který si zvolíte) nenápadně ukrývají běžné ploché televizní, či počítačové LCD obrazovky, případně LED diodové podsvícení. Ve chvíli, kdy je televize vypnutá, stěna je k nerozeznání od běžných zrcadlových skel, po zapnutí obrazovky se však tato její část zprůhlední a vy můžete nerušeně sledovat svůj oblíbený pořad, či firemní prezentaci.

img_4218-kopie img_0008-kopie img_4048-kopie imgp0017-kopie kopie-z-img_0427-kopie

 

Firma MIJA-Therm, s.r.o
Adresa U splavu 46, 788 13 Rapotín
Telefon +420 777 30 30 38
Telefon +420 777 031 000
Email info@mija-t.cz
WWW www.mija-t.cz

 

Podobné články