13 Lis

Vhodné materiály pro koupelnu

 

Koupelna pro každého z nás představuje  intimní soukromí, kde se chceme cítit příjemně a čistě. Zaměříme se tedy na vhodné povrchy do koupelen, které splňují nejen tyto požadavky.

Kompaktní laminátové desky jsou odolné proti škrábancům, skvrnám i cigaretovému popelu apod.

V interiéru se uplatňují nejčastěji jako pracovní deskyv kuchyni nebo jako nábytek v koupelně. Jejich tloušťka může být různá – nejčastěji se používá 10 až 12 mm.Jsou samonosné a odolné proti poškození. Materiál Compact má oboustranný dekorativní povrch nejčastěji s černým a nebo bílým jádrem, které je absolutně vodotěsné. Materiál Compact je inertní a nepodporuje mikrobiální růst. Desky si můžete pořídit v tloušťce od 2 až do 20 mm.

Můžete si vybrat z kombinace téměř 400 dekorů a povrchových úprav. Jejich povrch je zcela uzavřený a dekorativní lamináty jsou nepropustné tekutinám a čistí se velmi snadno. Laminátové povrchy jsou nejlépe udržovány v čistotě pomocí vody a saponátu. Jsou odolné vůči páře a horké vodě. Jsou proto ideální pro aplikace, kde je čistota a hygiena důležitým faktorem.

V poslední době je velmi moderní návrat k přírodním materiálům a povrchům. To splňuje STONE-line kamenná dýha, dekorativní kámen – tenký jak papír, elastický, 100% voděodolný, lehký a zejména jednoduchý při montáži. Dekorativní kámen je univerzální materiál, který se často používá v interiéru, a to jak v moderním stylu tak i v klasickém. Obrovskou výhodou dekorativního kamene je jeho životnost a velmi vysoká odolnost vůči poškození. V tomto ohledu, samozřejmě, nelze přehlédnout jeho estetickou stránku.

Umělý kámen Solid Surface je název pro deskové materiály upravitelné do kompaktního povrchu beze spár. Často bývá řazen i do kategorie kompozitní materiály. Díky neporéznímu a sterilnímu povrchu se umělý kámen používá především na pracovních plochách: kuchyňské desky, koupelnové desky, pulty v hotelech /recepce, nemocnice, laboratoře, lékařská centra, ubytování a stravování, banky, obchody, lodě a plavidla, obklady stěn, umyvadla a dřezy.Umělý kámen splňuje elegantní a moderní design, je teplý a příjemný na dotek, snadno se udržuje v čistém a sterilním stavu.

S námi můžete realizovat nejmodernější myšlenky a kombinovat s jinými materiály používanými v koupelně: sklo, kámen, akryl nebo nerezová ocel.

tristone_1331-kopiefenix-ntm-301-kopiefenix-ntm-eurobagni-2-kopietristone_1341-kopiedeu_031_ish-kopiedeu_033_ishwashroom-1-4-kopiedeu_034_interzum-kopiewashroom-1-5-kopiestone-line-2-kopie

 

Firma VEŠO-LAMINART s.r.o.
Adresa U Stavoservisu 1, 108 00 Praha-Malešice
Telefon +420 606 645 545, +420 724 203 407
Email info@veso-laminart.cz
WWW www.veso-laminart.cz

Podobné články