16 Lis

Kancelářské židle i designový nábytek

 

nabytek-vazda-logo-light-kopie

 

 

 

 

 

 

 

Nabídka kancelářských židlí je velmi široká, od jednoduchých pracovních židlí po luxusní manažerská křesla. Nechybí pochopitelně ani židle jednací a konferenční, kancelářské pohovky nebo sezení do čekáren a vstupních hal. Vše završuje nabídka divadelních sedadel a různých interiérových doplňků.

Již od roku 1994 dovážíme a prodáváme kancelářské židle SITLAND, jejichž design, ergonomie i kvalita zpracování je trvale na nejvyšší úrovni. Sitland je přední italský výrobce, který má vlastní vývojové centrum i výrobu všech komponent a své židle prodává celosvětově. Životnost kancelářských židlí Sitland máme spolehlivě ověřenu na 10 a více let při každodenním používání. Na židle zajišťujeme záruční i pozáruční servis či dodání náhradních dílů. Na všechny modely je poskytována prodloužená záruka 5 let.

Můžete si vybrat kancelářské židle podle typu konstrukce a mechanismu, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Nabídka potahových materiálů zahrnuje látky, koženky, síťoviny a kůže, vybírat lze z několika typů a velké škály barev. Základním parametrem z hlediska životnosti je odolnost potahového materiálu vůči otěru, která se určuje podle tzv. Martindaleových cyklů, kvalitní materiály vydrží 100 tis. cyklů i více.

Hlavní konstrukční materiály jsou zejména plasty, hliník a ocel. Ekonomické židle mají kříž plastový, vyrobený z nylonu, vyšší modely nejčastěji z leštěného hliníku. Povrchová úprava kovových částí se provádí práškovou barvou nebo chromováním. Mechanismy kvalitních židlí jsou vyrobeny z dostatečně silné oceli, což zajišťuje jejich správnou funkci a dlouhou životnost.

Důležité jsou taktéž područky, které mohou být součástí konstrukce nebo jsou volitelné. U pracovních židlí je na výběr několik typů, přičemž vrcholem nabídky jsou 4D područky nastavitelné ve 4 směrech – výška, šířka, posuv, natáčení. Kolečka jsou standardně dodávána plastová  určená na koberec, volitelná jsou kolečka gumová pro tvrdé podlahy nebo velmi elegantní dutá kolečka.

Kancelářské židle Sitland splňují nejvyšší současné standardy ergonomie i kvality a zároveň nabízejí zajímavý design za přijatelnou cenu.

V duchu našeho motta „Tradice a kvalita“ u nás zákazníci najdou kvalitní designový nábytek a osobní přístup tradiční rodinné firmy. Našim zákazníkům navíc nabízíme možnost bezplatného zapůjčení vystavených židlí na vyzkoušení.

Celý sortiment židlí a sedacího nábytku si můžete prohlédnout a vyzkoušet v kamenné prodejně v Praze na Žižkově.

01_kancelarske-zidle 02_nabytek-do-restaurace 03_venkovni-sezeni 04_plastove-zidle-kresla 05_kancelarske-pohovky 06_manazerske-kancelare 07_vyskove-nastavitelne-stoly 08_vyskove-nastavitelne-stoly 09_kancelarsky-nabytek 10_jednaci-stoly

 

Firma Nábytek Vazda – VIN Design s.r.o.
Adresa Chlumova 222/26, 130 00  Praha 3 – Žižkov
Telefon +420 736 754 402
E-mail: info@vazda.cz
WWW www.vazda.cz

Podobné články