19 Lis

Plechové garáže a sklady

image001

 

 

Naše firma se věnuje konstrukci plechových garáží, skladů a příštřešků, na které není třeba stavební povolení.

Jsme výrobci lehkých ocelových konstrukcí, zejména garáží a montovaných skladů, dále vyrábíme a montujeme kotce pro zvířata a voliéry. Není problém vyrobit stavbu přesně podle vašeho nákresu, například přístřešek, zahradní domek na nářadí, nebo pracovní dílnu. Používáme žárově pozinkovaný trapézový plech s profilem T-14 o síle 0,5 mm.

Zhotovíme Vám samostatná křídlová, nebo výklopná vrata, zateplená i nezateplená a stavbu, která je atypická. Jsme schopni stavět až do výšky 6 m a to jen s ohledem na transport.

Stavíme na betonové patky, zámkovou dlažbu, nebo jen tak na trávu, kdy se rohy podloží betonovými chodníkovými dlaždicemi.

Vyrábíme různé druhy a rozměry, které s námi můžete jednotlivě projednat. Nabízíme různé možnosti provedení a řešení vrat, střechy a také paletu barev, ze které můžete vybírat.

Nabízíme plechové garáže podle Vašeho zadání, montované sklady až do výšky 6 m, kontejnery na stavby pro uskladnění materiálu, atypické montované stavby a přístřešky z pozinkovaného plechu, výklopná garážová vrata i zateplená, zahradní sklady i kotce pro zvířata.

Stavbu na požádání zakotvíme. Naše střecha unese až 1m sněhu.

Dojedeme za Vámi kamkoliv, zaplatíte až po dokončení stavby při krátkých dodacích lhůtách.

hlavni 2x3_sklad_2 6x7-vyklop-barva dvougaraz_6x8 kotec_3x2_2014_2 profil_ocel2_eurostal vyklopna_orech zahradni_domek_eurostal_orech1 zahrani_domek_eurostal_1 zahrani_domek_eurostal_2

 

Firma EUROSTAL
Telefon +420 317 701 610
Mobil +420 737 551 129
E-mail: info@garaze-levne.cz
WWW www.garaze-levne.cz, www.garaze-sklady.cz

Podobné články