21 Lis

Sedací vaky

Jsme 100 % česká firma, která se zabývá výrobou sedacích vaků na zakázku.Zákazníci už mají dost výrobků, které jsou sice levné, ale nic nevydrží. Je to tím, že jsou ošizené na velikosti, nedrží tvar, látka je nekvalitní, jsou prošity jen slabými švy apod.

Naše vaky jsou opravdu takové, jak je vidíte na fotografiích.

Na českém trhu působíme již od roku 2009 a na aukčních portálech si můžete přečíst recenze od našich spokojených zákazníků. Hodnocení bylo vždy na 100% v kladných komentářích.

Můžeme Vám nabídnout mnohem větší výběr sedacích vaků, závěsných sedacích vaků, sedacích pytlů, sedacích hrušek a různých doplňků.

Je velice oblíbené měnit interiér a obohatit ho i různými doplňky ve sjednoceném barevném tónu. Můžete si sami navrhnout barvu i velikost sedacího vaku i hrušky a my Vám jej dle Vašeho přání vyrobíme.

Pro dětský pokoj jsme vytvořili sedací vaky s vnitřním obalem, který je právě vhodný pro děti.

Sedací vaky, které u nás zakoupíte jsou jedinečné, protože každý je originál šitý na zakázku.

Vaky jsou plněné EPS kuličkami s atestem té nejvyšší kvality. Všechny sedací vaky jsou šité dvojitým nebo trojitým švem, jež zabraňuje roztržení sedacího vaku ve švu a následný únik kuliček.

Můžete si vybrat z široké nabídky sedacích vaků, sedacích pytlů, sedacích hrušek, sedacích vaků oválných, podnožníků, tabuterek, dětských vaků a dětských hrušek.

Ve své nabídce máme i pelíšky pro psy a nově Vám můžeme nabídnout pohádkové licenční sedací pytle Disney, Heloo Kitty a Krteček.

Doplňte si interiér zajímavým a zároveň i praktickým barevným prvkem v podobě kvalitního sedacího vaku apod. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i barevného provedení tak, abyste i Vy byli 100% spokojeni.

nejlevnejsi-sedaci-vaky-sedaci-hruska-sedaci-hruska-zebra-90-x-140-zebra-763 005 024 026 027 101 138 220 225neonova1

 

Firma M & M sedací vaky, s.r.o.
Adresa 8. května 913/20, 787 01  Šumperk
Telefon +420 602 108 398
Email info@nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz
WWW www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz

Podobné články