29 Lis

Židle pro interiér i exteriér

Židle do moderního i klasického interiéru, do bytu i do restaurace.

Jídelní židle tvoří náš hlavní sortiment. Umíme nabídnout stovky různých modelů a provedení, které jsou vhodné jak pro použití v domácnosti tak pro použití v restauracích, kavárnách, jídelnách, cukrárnách. Většina jídelních židlí v naší nabídce je stohovatelná a určená pro vysoké zatížení. Nechybí ani zahradní židle a křesílka vhodná pro venkovní použití.

PLASTOVÉ ŽIDLE

Plastové židle jsou odolné, lehké a dobře se udržují. Díky tomu se hodí do restaurací, kaváren a cukráren, na terasy a venkovní zahrádky.

Mezi hlavní přednosti plastových židlí patří nepřeberné množství různých tvarů a barev, nízká hmotnost a snadná údržba. Konstrukce může být celoplastová nebo kovová s plastovým sedákem. Pro výrobu se používá několik druhů plastů, které jsou dnes díky dlouholetému vývoji na velmi vysoké úrovni. Mezi nejběžnější patří polypropylen, který je houževnatý a pevný a často se používá u židlí určených pro venkovní použití. K ušlechtilejším plastům patří akrylátypolykarbonáty, které umožňují výrobu židlí transparentních nebo ve vysokém lesku.

Výhoda plastových židlí spočívá v tom, že vstřikováním plastu lze vyrobit v zásadě libovolný tvar, a to i velmi komplikovaný. Správně navržená židle je také lehká ale zárověň velmi pevná. Kromě toho je výhodou i velmi široký výběr barev a odstínů.

02_nabytek-do-restaurace-kopie 03_venkovni-sezeni-kopie 04_plastove-zidle-kresla-kopie

 

Firma Nábytek Vazda – VIN Design s.r.o.
Adresa Chlumova 222/26, 130 00  Praha 3 – Žižkov
Telefon +420 736 754 402
E-mail: info@vazda.cz
WWW www.vazda.cz

 

Podobné články