02 Pro

Koupelnové doplňky pro Vaše hýčkání

NECHTE SE HÝČKAT!

Milé dámy, máme pro vás geniální nápad! Chcete se rozmazlovat a nechat se hýčkat? Pořiďte si sluhu! Nebo rovnou celou armádu sluhů, ať se o vás starají, jak si zasloužíte. Tučné konto k tomu potřebovat nebudete. Stačí jen troška fantazie. Kde spousta z nás nejčastěji relaxuje? V koupelně! A kdo nám tady podává ručník, drží mýdlo, nebo decentně střeží líčení? Koupelnové doplňky! Aby byly dokonalými sloužícími, musí ale stát za to. A přesně takové jsou koupelnové doplňky z Bemety. Tak se rozmazlujte a vyberte si ty pravé.

beta

BETA – jestli jste trochu praštěná, milujete moderní design a současně i nadčasovost, pak si v katalogu Bemety vybírejte koupelnové doplňky z řady BETA.  Jejich dokonale přesné tvary si vás totiž bezesporu podmaní a budete se nad nimi usmívat od ucha k uchu.

neo

Koupelnové doplňky řady NEO zastupují naopak dokonalý nerezový luxus. Pro svou jednoduchost a precizní zpracování se líbí dokonce i mnoha mužům. Otázkou ovšem je, jak moc se se svým partnerem chcete o svou koupelnu dělit.

omega

Jednoduchá elegance je evergreen a v Bemetě to vědí velmi dobře. U řady koupelnových doplňků OMEGA navíc vsadili také na jejich jednoduchou údržbu. Takže jestli se vám nechce koupelna permanentně drhnout, právě jste zjistila, kam sáhnout.

retro

Toto je pravý šampion pro všechny milovníky starých dobrých časů. Vsaďte na koupelnové doplňky z řady RETRO a vaše koupelna se rázem promění ve skrytý budoár versaillského zámku.

plaza

Luxus je jenom jeden. A skutečně nároční lidé si v Bemetě vybírají z koupelnových doplňků z řady PLAZA. Mrkněte se.

help

V Bemetě myslí na všechny a v neposlední řadě také na ty z nás, kteří v koupelně potřebují opravdovou pomoc. Neobejdete se bez madel na přidržení nebo pomocných sedátek? Řada HELP je tady pro vás.

www.bemeta.cz

Podobné články