03 Pro

Láhev iSi pro dokonalou šlehačku

Dokonalé fungování a nekonečná inspirace.

To přináší rakouská společnost iSi každý den do nejlepších kuchyní světa. Přístroje společnosti iSi používají profesionální kuchaři po celém světě. Svoji důvěru projevují v profesionální kuchyni, kde velmi záleží na rychlosti a spolehlivosti používaných přístrojů. Důvěřují funkčnosti, dlouhé životnosti a kvalitě přístrojů iSi, kterou oceníte také v domácnosti.

Lehkost, efektivita a možnost spolehnout se na bezpočet použití jsou ty hlavni benefity přístrojů iSi.  Nové kreace začínají vždy prvním nápadem a společnost iSi pro ně dodává ty správné přístroje. Inovativní a rozmanité.

S lahví iSi Dessert Whip Plus, můžete připravit rychle a snadno šlehačku. Ať už si vytvořit tradiční krém nebo přidat lahodnou příchuť (sirup Monin). Prostě vynikající!

iSi – Mnohem víc než jen šlehačka.

dw_plus_mood_01 himbeer-sherry_trifle_1 kirschenkokos_smoothie_1 lebkuchencreme_kaffee_2767 rezept_ahoringsirupsahne_auf_waffeln_mit_erdbeeren_low rezept_kaffee_mit_schlagsahnetopping_low rezept_vanille_joghurt_mousse_auf_beeren_low_01 sahnetopping_1apfelstreuselkuchen_1

 

Firma ZANZIBAR, s.r.o.
Adresa náměstí Starosty Pavla 331, 272 01  Kladno
www www.sirupy-koktejly.cz

Podobné články