04 Pro

Krbová kamna a krbové vložky od českého výrobce

Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek.

Distribuce je vedena přes 3 hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam a Masterflamme. Jsme ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku.

Cílem naší společnosti je vytvářet takové produktové portfolio, které svou kvalitou, cenou a designem uspokojí široké spektrum zákazníků. Nabízíme teplovzdušné i teplovodní produkty do moderních i rustikálních interiérů. HS Flamingo je silná a moderní společnost která díky zkušenostem a postavení nabízí mnoho nadstandardních služeb jak pro velkoobchodní odběratele, tak svým koncovým zákazníkům.

HS Flamingo je velice úspěšná při dobývání evropského trhu, kde už si vytvořila své postavení a stále ho rozšiřuje. Zahraničním partnerům nabízíme velice kvalitní produkt, který obstojí v celosvětové konkurenci.

interier-kamna-aquaflam-vario-barma_orech interier-kamna-aquaflam-vario-lend-kremova krbova-kamna-flamingo-deluxe-island-cervena-interier krbova-kamna-flamingo-deluxe-kampa-cerna-prava-interier krbova-kamna-flamingo-deluxe-pentai-hneda-sametova-interier krbova-kamna-hsflamingo-amos-hneda-interier krbova-kamna-hsflamingo-espo-i-cervena-interier krbova-kamna-hsflamingo-espo-i-seda-interier krbova-kamna-hsflamingo-espo-ii-kremova-metalicka-interier krbova-kamna-hsflamingo-evenes-seda-interier

 

Firma HS Flamingo s.r.o.
Adresa třída Osvobození 65, 550 01  Broumov
Telefon +420 491 422 647
Email info@hsflamingo.cz
WWW www.hsflamingo.cz

Podobné články