05 Pro

Interiérové studio

Společnost Casamoderna je interiérové studio, které vzniklo propojením mnohaletých zkušeností v oblasti prodeje designového interiérového nábytku, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů.

Filozofií  firmy je nabídnout klientovi individuální přístup v příjemném prostředí, kde si může vybrat jednotlivé kusy solitérního nábytku od prověřených zahraničních výrobců nebo využít 25 leté zkušenosti společnosti Casamoderna ve výrobě atypického nábytku a zařídit si tak interiér ušitý na míru.

Aby byl interiér kompletní, nesmí chybět doplňky a dekorace. Ani na ty společnost Casamoderna nezapomněla. V jejich studiu najdete velký výběr tapet včetně tapet z přírodních materiálů, koberce celoplošné či kusové s možností volby konkrétního rozměru, designové osvětlení, bytové dekorace či závěsy, záclony, japonské a římské rolety šité na zakázku.

A protože interiér začíná vždy od podlahy, naleznete v Casamoderna ucelenou nabídku kvalitních podlah od předních světových výrobců. Vybírat můžete z velkého množství laminátových, vinylových, třívrstvých a masivních podlah.

 

 

about-sofa-2014_083-kopie colonna-2 kreslo-satellite kuchyn-na-celostranu-1-kopie novamobili-aboutnight6 paso_doble_night_1-kopie spirit_290 1305718046_1350576072_aron_kuga_amsterdam_-jpg-kopie3-kopie

 

Firma Casamoderna, s.r.o.
Adresa Vídeňská 573, 252 50  Vestec u  Prahy
WWW www.casamoderna.cz

Podobné články