07 Pro

Nanočističky vzduchu

NOVÁ GENERACE ČIŠTĚNÍ VZDUCHU OBJEVTE UMĚNÍ DÝCHAT ZDRAVĚJI …… pro Vás i pro Vaše dítě

Firma RETAP s.r.o. Vám přináší zcela nový a unikátní systém čištění vzduchu pomocí nanofotokatalýzy. Čističky vzduchu s názvem Nanoaircleaner z přírodních materiálů, dřeva, skla, plátna a keramiky.

Jak fungují nanočističky?

U nanočističek vzduchu proudí znečištěný vzduch nepřetržitě přes sestavu fotokatalytických filtrů, důmyslně osvětlených UVA zářením.
Na filtrech tohoto typu jsou zcela rozloženy toxické plyny, mikroorganismy jako bakterie a viry, plísně a ostatní nečistoty organického typu na CO2 a vodu. Účinost byla ověřena nezávislým měřením v laboratořích Certech v Bruselu, v Paříži a Technické univerzitě v Liberci.

Co je to fotokatalýza ?

Fotokatalýza je přirozený rozklad některých látek např. Formaldehydu, toluenu apod. působením světla za přítomnosti katalyzátoru. Při této reakci se katalyzátor nemění ani není spotřebováván.
Konečným produktem pak jsou běžné a stabilní sloučeniny, nejčastěji vodní pára a oxid uhličitý. Podobně se chovají i všechny mikroorganismy jako řasy a plísně.
To znamená, že pomocí fotokatalyzátoru se vzduch zcela vyčistí jen působením světla.

Co je na nanočističkách jiného než na běžně prodávaných čističkách?

V nanočističkách je fotoaktivní filtr, který nevyžaduje žádnou údržbu či čištění.
Narozdíl od jiných čističek není nanočistička „lapačem prachu a nečistot“, u kterých je nutné zachycený prach a nečistoty z filtrů omýt, vyčistit či fitry měnit.
V nanočističkách dochází k rozkladu chemických škodlivých látek a likvidaci bakterií a virů v interiéru pomocí katalyzátorů a UVA světla. Nepoužívá k čištění ionizátorů a tím může být nanočistička v provozu nepřetržitě.

Nanočističky nanoaircleaner firma RETAP vyrábí z přírodních materiálů jako je masivní dřevo, umělecké sklo fusing, zrcadlové sklo, plátno bez závadných pojiv a keramické kachle.

Kde se můžete dozvědět více o nanočističkách a kde je možné objednat ?

Více informací o nanočističkách se dozvíte na našich webových stránkách www.nanocisticky.cz.

Objednávat je možné prostřednictvím e-shopu na uvedených stránkách, e-mailem retap@retap.cz nebo přímo ve firmě RETAP s.r.o, kde Vás velmi rádi přivítáme.

Slevový kód pro čtenáře časopisu Inspirati pro uplatnění 10% slevy při nákupu nanočističek všech typů. Sleva je platná pro objednání do 31.3.2017.

Slevový kód: nanocisticky inspirati

     nanocisticka  img-3571-2000x1333-0-kopieimg-3568-2000x1333-33-kopie

 

Firma RETAP s.r.o
Adresa Vaňkova 730, 463 65  Nové Město pod Smrkem
WWW www.nanocisticky.cz

 

 

Podobné články