11 Pro

Sofistikovaný interiér v Pařížské 23

Chceme veřejnosti představit práci talentovaných českých i zahraničních designérů a ukázat firmy a jejich produkty, které jsou spolehlivou špičkou v oboru. Držíme se tak hlavního poslání Insidecoru: přispívat k osvětě jak interiérového designu, tak architektury a zlepšovat kvalitu bydlení v České republice.

Jeden dům, pět bytů navržených profesionály. Každý z nich vás překvapí něčím jiným. V prostoru se vždy odráží rukopis architektů i životní styl rodiny, která ho obývá. Najděte domov, který vám bude sedět nejlépe.

Dnes Vám blíže představíme iD23A – sofistikovaný interiér od Ivanky Kowalski.

 Byt pro čtyřčlennou rodinu od designérky Ivanky Kowalski je inspirován Paříží a snoubí v sobě jak ostrý minimalismus, tak oblé tvary a tradiční materiály. Najdete tu kombinaci leštěného mramoru v kontrastu s hrubou stěrkou a různými texturami. Do toho prostupují šedé odstíny dřeva a harmonické pastelové barvy. Krásu vysokých stropů zde podtrhuje umění. Byt nabízí fúzi starého a nového, to vše v příjemné atmosféře.

Dům můžete během 24.11 – 22.12.2016 obsadit všelijak, stačí si vybrat z nabízených programů.

Přijďte na ranní brunche a workshopy, nebo je rovnou uspořádejte. Pokračujte komentovanou prohlídkou a zakončete den večírkem.

Zaujali jsme vás?

Rezervujte si místo dřív, než bude pozdě, protože kapacita je omezená.

Více na www.squatid.cz

Foto kredit: Dagmar Vyhnálková

 

SQUAT iD23A photo Dagmar Vyhnalkova

 

Podobné články