13 Pro

Hravý interiér v Pařížské 23

Chceme veřejnosti představit práci talentovaných českých i zahraničních designérů a ukázat firmy a jejich produkty, které jsou spolehlivou špičkou v oboru. Držíme se tak hlavního poslání Insidecoru: přispívat k osvětě jak interiérového designu, tak architektury a zlepšovat kvalitu bydlení v České republice.

Jeden dům, pět bytů navržených profesionály. Každý z nich vás překvapí něčím jiným. V prostoru se vždy odráží rukopis architektů i životní styl rodiny, která ho obývá. Najděte domov, který vám bude sedět nejlépe.

Dnes Vám blíže představíme iD23C – hravý interiér od ateliéru SAD

Největším luxusem dnešní doby je mít čas na to, co vás baví a máte rádi. V již zrealizovaném bytu vytvořil ateliér SAD interiér a atmosféru, která dává prostor vlastní zálibám a koníčkům – cyklistice, knihám, umění a sbírce kvalitního nadčasového designu. Ateliér SAD v návrhu kombinuje autentické a původní objekty s novými moderními doplňky, často ze svých vlastních kolekcí.

Dům můžete během 24.11 – 22.12.2016 obsadit všelijak, stačí si vybrat z nabízených programů.

Přijďte na ranní brunche a workshopy, nebo je rovnou uspořádejte. Pokračujte komentovanou prohlídkou a zakončete den večírkem.

Zaujali jsme vás?

Rezervujte si místo dřív, než bude pozdě, protože kapacita je omezená.

Více na www.squatid.cz

Foto kredit: Dagmar Vyhnálková

 

 

 

Podobné články