14 Pro

Konzervativní interiér v Pařížské 23

Chceme veřejnosti představit práci talentovaných českých i zahraničních designérů a ukázat firmy a jejich produkty, které jsou spolehlivou špičkou v oboru. Držíme se tak hlavního poslání Insidecoru: přispívat k osvětě jak interiérového designu, tak architektury a zlepšovat kvalitu bydlení v České republice.

Jeden dům, pět bytů navržených profesionály. Každý z nich vás překvapí něčím jiným. V prostoru se vždy odráží rukopis architektů i životní styl rodiny, která ho obývá. Najděte domov, který vám bude sedět nejlépe.

Dnes Vám blíže představíme iD23D – konzervativní interiér od Ivany Dombkové

Ateliér Ivany Dombkové navrhl největší z bytů. Obývají ho dva muži, kteří mají rádi konzervativní design. Ten se do interiéru promítá například v klasickém dubovém dřevě. Sem tam se však objeví příjemné narušení strohosti: ať už v podobě zrcadlové instalace nebo barevných akcentů. Z bytu, který je rozdělen na samostatně funkční jednotky, lze vstoupit na terasu a kochat se stověžatou Prahou. 

Dům můžete během 24.11 – 22.12.2016 obsadit všelijak, stačí si vybrat z nabízených programů.

Přijďte na ranní brunche a workshopy, nebo je rovnou uspořádejte. Pokračujte komentovanou prohlídkou a zakončete den večírkem.

Zaujali jsme vás?

Rezervujte si místo dřív, než bude pozdě, protože kapacita je omezená.

Více na www.squatid.cz

Foto kredit: Dagmar Vyhnálková

Podobné články