15 Pro

Nadčasový interiér v Pařížské 23

Chceme veřejnosti představit práci talentovaných českých i zahraničních designérů a ukázat firmy a jejich produkty, které jsou spolehlivou špičkou v oboru. Držíme se tak hlavního poslání Insidecoru: přispívat k osvětě jak interiérového designu, tak architektury a zlepšovat kvalitu bydlení v České republice.

Jeden dům, pět bytů navržených profesionály. Každý z nich vás překvapí něčím jiným. V prostoru se vždy odráží rukopis architektů i životní styl rodiny, která ho obývá. Najděte domov, který vám bude sedět nejlépe.

Dnes Vám blíže představíme iD23E – nadčasový interiér od Lenky Míkové

Byt jako útočiště a vlastní svět, kde vybrané předměty vyprávějí minulé i současné příběhy českého designu. To je byt od mladé architektky Lenky Míkové. V prostoru, který měl již dané povrchy i vestavěný nábytek, vytvořila domov pro designérku, architekta a jejich syna. Byt je zařízený věcmi od přátel z různých tvůrčích oborů ve svěží kombinaci s designovými ikonami a množstvím rostlin, které z bytu dělají oázu klidu v srdci města. Stejně jako střešní terasa s krbem a výhledem na celé město.

Dům můžete během 24.11 – 22.12.2016 obsadit všelijak, stačí si vybrat z nabízených programů.

Přijďte na ranní brunche a workshopy, nebo je rovnou uspořádejte. Pokračujte komentovanou prohlídkou a zakončete den večírkem.

Zaujali jsme vás?

Rezervujte si místo dřív, než bude pozdě, protože kapacita je omezená.

Více na www.squatid.cz

Foto kredit: Dagmar Vyhnálková

Podobné články