21 Pro

Travel design – trend a životní styl


Díky travel designérům dostává cestování nový rozměr

Design se stal ve svých různých podobách životním stylem pro velkou spoustu lidí. Je neodmyslitelně spjat například s architekturou nebo módou, v poslední době se ale hlásí o slovo také v oblasti cestování. Mnoho lidí totiž již cestování nevnímá jako honbu za nejznámějšími památkami, kdy je potřeba navštívit co nejvíce populárních turistických destinací v co nejkratší době, ale naopak jako možnost poznávat cizí místa a kultury co nejvíc zblízka a v jejich co možná nejautentičtější podobě, to vše se zajištěním patřičného komfortu. A právě k tomu slouží travel design.

Travel design neboli „cestování na míru“ ale není o zbytečném a předraženém luxusu. Díky pomoci zkušeného travel designéra získáte jedinečný plán, jak co nejefektivněji využít veškerý čas na dovolené, sestavený přesně podle vašich představ a požadavků. Vy si pak můžete vychutnat chvíle strávené s vašimi nejbližšími opravdu naplno, bez stresu a zbytečných zádrhelů.

Cestování na míru nemá žádné limity a hranice. Travel designéři domluví rezervace do nejlepších restaurací či hotelů po celém světě a opatří vstupenky na jakoukoli sportovní či kulturní událost nebo na různá běžně nepřístupná místa. Můžete se tak stát součástí jakékoli akce navzdory tomu, že je oficiálně vyprodáno nebo je vstup pouze pro vyvolené, jakmile jste v péči travel designéra, jste VIP hostem kdekoli a kdykoli. Vaše spokojenost je na prvním místě, a proto dělá vše potřebné, aby vyplnil vaše přání.

Součástí travel designu je samozřejmě ale také objevování přírodních krás. Toužíte po exotické dovolené strávené v pralese či na opuštěném ostrově? Chcete si vychutnat opravdovou pohádkovou zimu a zalyžovat si o samotě na vrcholcích Alp? Nebo byste chtěli na vlastní kůži zažít fantastický příběh z knihy Cesta kolem světa za 80 dní od Julese Verna? Nic z toho není problém, stačí travel designérovi sdělit svou představu. Výsledkem nebude jen dokonalá dovolená, ale především zážitek, na který do konce života nezapomenete.

To vše Vám na míru zprostředkuje Exclusive Tours. Společnost byla založena v roce 2007. Od počátku se Exclusive Tours zaměřuje na poskytování poradenství a služeb v oblasti luxusního cestovního ruchu pro náročnou klientelu, která vyhledává ubytování v 5* hotelech, přepravu business / first class nebo privátními letadly. Společnost byla první, která se začala zaměřovat přímo na tuto klientelu, a i díky tomuto přístupu se jí podařilo dosáhnout toho, že dnes její služby využívá a pravidelně s ní cestuje několik stovek významných českých podnikatelů a manažerů.  

badrutt_bedroom-hans-badrutt-suite-1 badrutt_indoor-pool-winter courchevel_patricemestari-domaineskiable-24 courchevel_alexiscornu-chalets-hiver-5 courchevel_c-arnal-artemisia-7 courchevel_davidandre-hebergement-7 chedi_andermatt_hi_lw1647_57753695_the_chedi_andermatt_1 matterhorn-peak-zermatt-switzerland_shutterstock_415406971 the-chedi-andermatt_deluxe_room-1 zermatt_shutterstock_252539665

Podobné články