06 Led

Široké uplatnění LED svítidel

image002

LED podhledové svítidlo Barcelo S a R

barcelo

LED svítidlo si můžete pořídit v hranatém nebo kulatém provedení. Vyznačuje se designovým svitem i do stran, kdy vytvoří při rozsvícení zajímavý prstenec kolem sebe.

LED Linear light

linear

LED svítidlo má široké uplatnění, jak pod kuchyňské linky, tak osvětlení skříní, polic, vitrín a dalších věcí. K montáži stačí pár minut a ke svítidlu si vyberete buď pouze vypínač nebo dotykový stmívač nebo i pohybové čidlo. Svítidla se dají i spojovat, aby osvítila delší plochu.

LED podhledové svítidlo Pop 5

pop

LED svítidlo s průhledným designem a hliníkovým rámečkem i tělem. Vhodné do prostor, kde je ve stropě zabudováno více svítidel a vytvoří tak efektní vzhled.

LED přisazená svítidla Sima S

sima

Vnitřek LED svítidla lze naklopit o 20°. Vybrat si můžete ze 3 velikostí/výkonů, kdy nejsilnější nahrazuje 180 W halogen. Upevnění je bajonetové, takže nejsou vidět na stranách žádné šrouby.

LED podhledové svítidlo Cristallo S a R

cristallo

LED svítidlo si můžete vybrat jak v kulatém tak i hranatém provedení. Hliníkové tělo a rámeček je doplněn skleněným difuzorem, který dělá ze svítidla designový prvek každé domácnosti.

LED žárovky

zarovky

Vybrat si lze v mnoha druhů závitů, velikostí a tvarů. Novým designem jsou LED žárovky, které připomínají klasické vláknové žárovky a hodí se do jak starých svítidel tak i nových, kde jsou žárovky vidět.

 

Firma McLED s. r. o.
Adresa Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Telefon 220 184 800
Email office@mcled.cz
WWW www.mcled.cz

 

Podobné články