08 Led

Bezúdržbová tepelná čerpadla SPIRÁLA voda-voda

 logo-spirala

Výrobce tepelných čerpadel Spirála voda-voda s nejmenší spotřebou vody, ekologickým a bezpečným provozem.

Tato čerpadla jsou uzpůsobená k odběru tepla přímo ze zdrojové vody. Jsme český výrobce a do TČ Spirála vyrábíme výparník, umožňující odebírat teplo z minimálního průtoku vody, přičemž téměř nezáleží na kvalitě této vody. pracuje bez filtrace, údržby a servisních prohlídek.

Název spirála je odvozen od tvarů a uložení jednotlivých komponentů. Spirála měděného drátu je připájena na vnitřní povrch výměníkových trubek.Trubky ve výparníku jsou stočeny do spirály.

Výparník je uložen spirálově pod pláštěm tepelného čerpadla. Kompresory montujeme výhradně Scrool, tedy spirálové.

Název spirála je odvozen od tvarů a uložení jednotlivých komponentů. Spirála měděného drátu je připájena na vnitřní povrch výměníkových trubek.Trubky ve výparníku jsou stočeny do spirály.

Výparník je uložen spirálově pod pláštěm tepelného čerpadla. Kompresory montujeme výhradně Scrool, tedy spirálové.

Jedná se o bezúdržbové tepelné čerpadlo, které uspoří až 80% nákladů na vytápění!

Úspora až 80% energií · Tichý provoz TČ · Nejúčinnější TČ voda-voda · Nejnižší spotřeba vody.

Využíváme nejmodernější technologie: elektronické vstřikování, řízení výkonu scroll kompresorů, komunikace OpenTherm, řízení otáček dopravního čerpadla primární vody. Integrované řízení umožňuje vytápění dvou topných okruhů s různou teplotou a ohřev užitkové vody nezávisle na vytápění. Tepelná čerpadla SPIRÁLA se vyznačují velmi nízkým hlukem –  patří mezi nejtišší. Tepelná čerpadla voda-voda jsme vyvinuli, vyrábíme a neustále zdokonalujeme v České republice. Použité kompresory, elektronické vstřikovací ventily a kondenzátory jsou od předních světových výrobců. Se stejnou péčí jako tepelná čerpadla voda-voda vyrábíme i tepelná čerpadla země-voda.

Tepelná čerpadla SPIRÁLA řady WW mají nejnižší spotřebu vody z dostupných tepelných čerpadel na trhu. Dokážeme topit i tam, kde má konkurence málo vody. Stačí průtok 15l/min na 10kW výkonu. Pracuje bez filtrace, údržby a servisních prohlídek.

Při rozhodování o zdroji primární energie je dobré nejdříve ověřit možnost čerpání vody ze studny nebo vrtu s jejím navracením do přírodního oběhu. Toto se vyplatí i při nutnosti studnu nebo vrt budovat. TČ lze snadno připojit do stávající topné soustavy, např. samotížný systém má výhodu velké zásoby vody a není nutná akumulační nádrž.

Nízká energetická náročnost a využití přírodní, nízkopotencionální energie minimalizuje zátěž na životní prostředí. Oproti konvenčním způsobům vytápění snižují tepelná čerpadla podstatně exhalace unikající do našeho ovzduší. A co je také důležité – při provozu TČ nehrozí nebezpečí výbuchu, vznícení nebo otravy oxidem uhelnatým.

Moderní technologie tepelných čerpadel a regulace poskytuje všem zákazníkům komfortní a bezobslužný provoz, který zajistí tepelnou pohodu v daném objektu. Tepelná čerpadla můžete ovládat jednoduchým klasickým (dvoustavovým) pokojovým termostatem, nebo použít některý ze široké nabídky regulátorů s Open Therm komunikací. S použitím GSM modulu je možné ovládání pomocí mobilního telefonu.

Podle výsledků statistického zjišťování Ministerstva průmyslu a obchodu ČR byly v posledních letech každé čtyři z pěti nových instalovaných tepelných čerpadel voda-voda TČ Spirála.

podebrady-2-rodiny-protopi-16-tis-rocne

Poděbrady – 2 rodiny protopí 16 000 Kč ročeně

foto-trubicky-2chladivovy-okruh p1280656 p1280659

 

Firma Josef Stuchlík – tepelná čerpadla Spirála
Adresa Hronětice 3, 289 21  Kostomlaty nad Labem
Telefon +420 739 218 630
Email stuchlik.josef@seznam.cz
WWW www.tepelna-cerpadla-spirala.cz

 

 

 

Podobné články