11 Led

Výjimečné postele pro výjimečné interiéry

Aza nábytek je tu proto, abychom Vám pomohli realizovat Vaše nápady atraktivního, útulného, přímo výjimečného interiéru ve Vašem domě.

Můžete vybírat ze široké nabídky sortimentu – sedací soupravy, pohovky, postele, válendy, obývací stěny, konferenční stolky, křesla, předsíňové stěny, dětské pokoje, ložnice, skříně, komody, botníky, stoly, židle, kancelářský nábytek, sedací vaky, kuchyně a jiné. Spolupracujeme s předními  výrobci nábytku z EU.

Domov je přece výjimečným prostorem, kde se musíte cítit dobře. A tomu napomáhá i pěkný designový nábytek. Můžete si vybrat z řady kolekcí, oslovit vás může jak moderní pojetí a tvary, tak i rustikální vzhled našeho nábytku. V každé z kolekcí naleznete stoly, skříně, komody, police nebo obývací stěny.

Navíc jsme Vám na míru schopni vyrobit jakékoliv rozměry, můžete si vybírat z nepřeberného množství materiálů i barev. Ani výška ložné plochy, úprava velikosti čela či přizpůsobení rozměrům v podkroví pro nás není problém.

Vyrábíme i Boxpringové postele na míru.

Poskytujeme Vám  možnost prohlédnout si veškerý sortiment zboží z pohodlí Vašeho domova pomocí našich internetových stránek. Tímto Vám nakupování chceme co nejvíce zpříjemnit a usnadnit.

Pokud se rozhodnete navštívit naší vzorkovou prodejnu v Hynčicích na Broumovsku, budeme velice potěšeni.

milano__06_grafit postel_canvas_tisk postel_canvas3_tisk postel-2cela_2_pro-web postel-2cela_4_pro-web postel-2cela_pro-web postel-nova2_pro-web sypialnia_bergamo__01_bial torino-grafit zamowienie_4_2016__05_inari23

 

Firma Nábytek Hynčice, a.s.
Adresa Areál Aza nábytek, 549 83  Hynčice 39
Telefon Stanislav Šrejber: + 420 737 483 895
Email obchod@aza-nabytek.cz
WWW www.aza-nabytek.cz, www.nabytek-hyncice.cz, www.nabytek-broumov.cz

 

 

 

Podobné články