14 Led

Putování do Londýna za omamnou vůní

Máte rádi exklusivní zážitky anebo sháníte netradiční dárek? Navrhněte si svůj vlastní parfém. Travel design vám umožní zažít neuvěřitelné a jedinečné a expert na cestování na míru, Exclusive Tours Vám umožní vlastnit parfém, který neucítíte u nikoho jiného na celém světě. A abyste se cítili opravdu výjimečně, budete ubytováni v hotelu The Ritz London, který leží jen 5 minut chůze od legendární parfumérie.

Více info na webu:

http://www.exclusivetours.com/putovani-do-londyna-za-omamnou-vuni

Britská rodinná společnost Floris London, která má na trhu již skoro třistaletou tradici, nabízí jedinečný luxusní zážitek s názvem Bespoke. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým, navrhněte si sami unikátní parfém vašich snů. Královský balíček Bespoke, od jediné nezávislé parfumářské společnosti vyznamenané královnou, je připraven pro dvě osoby.

Na první tříhodinové konzultaci vás a vašeho sparing partnera přivítá jeden ze členů rodiny Floris, který vám poskytne základní informace a přehled o jejich společnosti. Poté se odeberete se sklenkou šampaňského nasávat tu pravou atmosféru výroby všemožných vůní a vybírat ze široké škály kvalitních vonných základen pro váš ojedinělý parfém. Naleznete ideální parfémový profil a směr, kterým se budete ve vývoji vlastní vůně ubírat. V následujícím období budete spolu s odborníky testovat a využívat vzácných esenciálních olejů i květinových esencí shromážděných z celého světa. Celkové zhotovení vašeho aromatického pokladu byste měli zvládnout během tří konzultací po dobu půl roku. Spolupracovat s vámi bude celý tým parfumérie, každý navržený parfém také schvaluje samotný Edward Bodenham Floris, člen deváté generace rodu Florisů.

Do budoucna tedy budete vlastnit dva naprosto originální parfémy o obsahu 100 ml s certifikáty o provinienci, dle vašeho vkusu a na míru! Přímo vámi navržené vůně se polinou z lahviček s kultovním tvarem značky Floris, kde budou taktéž vyryty vaše iniciály. Vše samozřejmě zabaleno v luxusních dárkových krabičkách. Máte také možnost zažádat si až o pět zopakování produkce této stejné vůně. Všechny vyrobené parfémy, potažmo i ten váš, jsou zaznamenány v soukromé podnikové knize. Tu založil první člen rodu zabývající se vůněmi na zakázku Juan Famenias Floris. Můžete se tedy ocitnout mezi tak zvučnými jmény významných klientů jako byli hrabě Orloff či sir Winston Churchill. Zapsání vašeho výrobku do tohoto katalogu je také důkazem o tom, že je jeho popis a postup uchován pro vás i pro vaše příští generace, lze jej pak na objednávku opět znovu vyrobit.

Floris London nabízí zkrátka komplexní zakázku celého rodokmenu vaší vlastní vůně, od prvopočátku až po zdárný voňavý konec. Všechny služby jsou přizpůsobené výhradně na přání každého zákazníka, v samém srdci Londýna, na adrese 89 Jermyn Street nebo na Belgravia Boutique, 147 Ebury Street, kde se vůně značky Floris začaly vábně linout už před třemi sty lety.

Darujte si originální překvapení v podobě zábavy a příjemného prožitku a vykouzlete unikátní vůni, kterou na celém světě neucítíte na nikom jiném, než pro koho byla s láskou navržena…

O Exclusive Tours:

Společnost byla založena v roce 2007. Od počátku se Exclusive Tours zaměřuje na poskytování poradenství a služeb v oblasti luxusního cestovního ruchu pro náročnou klientelu, která vyhledává ubytování v 5* hotelech, přepravu business / first class nebo privátními letadly. Společnost byla první, která se začala zaměřovat přímo na tuto klientelu, a i díky tomuto přístupu se jí podařilo dosáhnout toho, že dnes její služby využívá a pravidelně s ní cestuje několik stovek významných českých podnikatelů a manažerů.

www.exclusivetours.com

Podobné články