16 Led

Originální designové nápojové sklo

 

logoBohemiaCrystal B zlata fales bez cz

je největší český výrobce nápojového skla, který v roce 2017 oslaví 50 let nového závodu, což znamenalo počátek nové éry. V prvních letech se jednalo o výhradně ruční výrobu a ruční dekorace, od roku 1972 pak začala i automatická výroba, v roce 1974 byla například vyrobena první Claudia – která je jedním z našich bestsellerů až do dnešního dne (s vyrobenými více než 200 miliony kusy).

V dnešní době je už Crystalex založen na automatické výrobě, ale stále s možností rozmanitých dekorací.

Dekorační projekty

Crystalex nabízí širokou paletu dekorací: malování, obtisky, sítotisk, stříkání, diaryt nebo pantograph,  které prodává pod svou značkou “Bohemia Crystal”  a “Bohemia Glass”. Před 5 lety jsme začali s dekoračními projekty, které za tu dobu zaznamenaly mimořádný úspěch. Série RAINBOW, WATERFALL, CRAZY, FLORAL, CLAUDIA Exclusive, GONDOLA nebo NEON se již nyní řadí mezi naše bestsellery. Během minulého roku bylo připraveno hned 6 zcela nových dekoračních projektů, a to ve všech základních dekoračních technikách.

ROYAL jsou vybrané nejúspěšnější pantograph dekory na souboru Angela. ELEMENTS  je šestice decentních geometrických dekorů na vinných kalíšcích, flétnách a odlivkách.

SPIRALS jsou elegantní zlaté spirály na kalíšcích i odlivkách. FANTASY je pantograph dekor ve 4 různých barvách. ISLANDS jsou odlivky s promáčklým dnem, které je dekorováno šesticí svěžích barev. KATE COLOURS je dvojkové balení kalíšků Kate s různými variantami barev.

Horeca

Je třeba zmínit, že Crystalex má tradičně velmi kvalitní sklovinu Sparkle, s vynikajícími optickými vlastnostmi, vysokou chemickou i mechanickou odolností, což je potvrzováno pravidelným testováním.

Nesmíme zapomenout ani na speciální program Horeca, v němž nabízíme celou řadu kalíškových a odlivkových souborů, ale také doplňků pro gastro segment. V letošním roce byla do sortimentu Horeca  zařazena odlivková série Gina, která nyní zažívá novou vlnu popularity.

Crazy1 gondola (2) Img50961o Img76868o Img76965o RAINBOW Waterfall

www.crystalex.cz

 

 

Podobné články