19 Led

SOUTĚŽE INTERIÉR ROKU SE ÚČASTNÍ TAKÉ HOTELY A RESTAURACE

06_LOGO-INTERIER-ROKU_ANTRACIT (kopie)

 

Soutěž Interiér roku vstoupila do druhého ročníku. Ten předchozí přinesl přihlášeným interiérům publicitu a jejich autorům řadu zajímavých zakázek. O podporu profese interiérového designéra a architekta jde přece v této soutěži především.

 

Loňskou vítězkou hlavní kategorie se stala mimořádně talentovaná architektka Magdalena Rochová. Dokázala, že jablko opravdu nepadá daleko od stromu – je totiž dcerou mimořádně úspěšné módní návrhářky Liběny Rochové. Cenu získala za interiér Café Záhorský v Praze 6.

Hlavní vítěz minulého ročníku soutěže Café Záhorský na Praze 6 navržený architektkou Magdalenou Rochovou.

HLÁSIT SE MOHOU I SLOVÁCI

Zájemci o soutěž se mohou hlásit již od října 2016 na jejích webových stránkách, kde také najdou veškeré informace. V různých kategoriích soutěží soukromé, ale i veřejné interiéry včetně hotelů a restaurací, kaváren, cukráren atd., a to pokud vznikly v roce 2016. Novinkou tohoto ročníku je zejména otevření soutěže i architektům a interiérovým designérům ze Slovenska. Z důvodu intenzivní podpory profese architekta a interiérového designéra získal druhý ročník soutěže Interiér roku záštitu Ministra průmyslu a obchodu ČR.

15 ČLENŮ POROTY

K vůdčím osobnostem patnáctičlenné poroty opět paří designér prof. Jiří Pelcl, filmová režisérka Hana Třeštíková nebo malíř David Saudek. Uzávěrka přihlášek je 20. 2. 2017 a výsledky budou vyhlášeny na mezinárodním kongresu o bytové kultuře a architektuře Living Forum v pražském Centru současného umění DOX 28. 3. 2017.

Pro více informací pište na info@interierroku.czwww.interierroku.cz

Restaurace Granfiero, jejíž interiér navrhlo studio Formafatal se propracoval do užší nominace. Vítěz kategorie Cena no novinářů minulého ročníku soutěže Entreé restaurant v Olomouci. Apartmány ve Špindlerově Mlýně od studia Dizen. Do aktuálního ročníku soutěže se hlásí například Dotel Pytloun Imperial v Liberci.Vizuál aktuálního ročníku soutěže

 

Podobné články