26 Led

Královnou roku je Popelavě modrá

I letos vybrali odborníci značky Dulux na základě globálních trendů barvu roku. Pro nadcházející období se jí stala Popelavě modrá (S0.10.50), kterou doplňuje paleta dalších 45 odstínů. Zároveň také definovali čtyři barevné trendy, které spojuje jedno převažující téma – rovnováha. Letošní barevná paleta je vyvážená díky zajímavému kontrastu, který tvoří nápadnější odstíny s těmi tlumenými.

Popelavě modrá je univerzální, přesto kreativní barva, která je využitelná v různých životních i interiérových stylech. Zároveň se jedná o ideální odstín, který odráží novou perspektivu pro tento rok. Zkombinujte přírodní prvky s barvami na zdech a vytvořte si Neoromantický styl, který bude slušet každému interiéru bez rozdílů. Lidé čím dál více lpí na vlastní individualitě, přestože jsou součástí určité sítě. Vybraná paleta Sdíleného individualismu je svěží a hravá, takže díky ní dosáhnete příjemné atmosféry ve společných prostorách. Domov a práci už nerozděluje žádná hranice, proto zónování a rozdělování místností je při práci doma klíčové! Poslední trend Novodobý luxus zachycuje nový způsob života, nový typ konzumerismu, v němž není pravá hodnota umístěna v majetku, ale ve zkušenostech.

„Pokud vás zajímá, jak budou barvy z letošní palety slušet vašemu pokoji, vyzkoušejte chytrou aplikaci Dulux Visualizer, která virtuálně přemaluje vaše stěny třeba právě do barev roku 2017,“ uvádí Martin Brodský, Senior Brand Manager Dulux.

Barvu roku a další odstíny z letošní palety si můžete nechat připravit v míchacích centrech značky Dulux.

Dulux_A_Celkova paleta barev 2017 Dulux_Barva roku_Jidelna2 Dulux_Barva roku_Kuchyn Dulux_Neoromantismus_obyvaci pokoj1 Dulux_Neoromantismus_obyvaci pokoj3 Dulux_Novodoby Luxus_Kuchyn2 Dulux_Novodoby Luxus_Loznice Dulux_Prace z domava_Pracovna1 Dulux_Sdileny individualismus_Jidelna2 Dulux_Sdileny individualismus_studovna

Více informací, včetně rad, jak na malování, najdete na:  www.dulux.cz.

 

Podobné články