30 Led

Domácí infrasauny pro dokonalé saunování

Physiotherm_Logo_P_429_158 Schrift Grau.eps

V podzimním a zimním období patří pravidelná návštěva sauny k osvědčeným zbraním v boji s nachlazením a virózami. Kromě této prevence má sauna ještě další blahodárné účinky – celkové osvěžení, prokrvení a očistu pokožky, svalovou relaxaci a také redukci váhy.

Prospěšný účinek tepla na lidské zdraví je znám už dlouhá léta. Rakouská firma Physiotherm však posunula proces saunování na novou úroveň, její řada domácích infrasaun umožňuje pocítit jeho příjemný vliv i těm, pro které byl ze zdravotního hlediska pobyt v běžné sauně nedostupný.

Infračervené zářiče od firmy Physiotherm s unikátním lávovým pískem (patentovaná technologie LAVA TECH) vydávají záření neobyčejně příjemné a zdravé pro lidské tělo. Díky tomu dochází k ideálnímu ohřevu jádra těla a intenzivnímu pocení už při nízkých teplotách. Organismus tedy není vystaven velkým teplotním rozdílům, a proto mohou kabinu užívat i kardiaci, malé děti či těhotné ženy.

Využívání infračervené sauny pocením detoxikuje organismus, zlepšuje prokrvení, látkovou výměnu a blahodárně působí na namožené svaly. Podporuje však i hubnutí (v infrasauně spálíte za půl hodiny až 600 kilokalorií), posiluje imunitní systém a má rovněž léčivý účinek na kožní choroby. Navíc jeden pobyt v infračervené kabině odpovídá účinku lehkého kardio tréninku.

Physiotherm dovedl saunování k dokonalosti. Na umístění kabiny je zapotřebí minimální nutný prostor, moderní dotykové ovládání nabízí řadu programů, včetně individuálně volitelných, a nezanedbatelná je i úspora el. energie. Samozřejmostí je zabudovaný MP3 přehrávač. Novinkou nadstandardního vybavení jsou čidla teploty těla, která umožňují ponechat ovládání intenzity tepla plně na inteligentním systému (Senso Care) řídící jednotky.

Radu a doporučení, který z modelů kabin a jejich vybavení je vhodný právě pro vás, naleznete u ochotných odborníků v poradenských centrech Physiotherm.

Physiotherm poskytuje celoživotní záruku na technologii LAVA TECH.

Ergo Balance 2 deluxe Ergo Balance II Plus Ergo Relax 1 Ergo-Relax-2 Models_halbtotal Wohnraum_Kabine

www.physiotherm.cz

 

Podobné články