01 Úno

Kvalitní textil pro hotely & spa

Výrobky firmy Texwell splňují nejvyšší nároky pro výběr sortimentu vhodného pro vysokou zátěž v hotelovém, restauračním a lázeňském provozu.

Celý hotelový program (ručníky, osušky, župany, ložní prádlo, prostěradla, ubrusy) je průběžně testován v průmyslových prádelnách a splňuje požadavky vysoko zátěžového provozu s výbornými výsledky. Na výrobcích se testuje životnost a vyhovující parametry jako je pevnost, rozměrová změna, úbytek hmotnosti a vzhled včetně posuzování konfekčního zpracování.  

Na kusové froté výrobky (ručníky, osušky, župany a další) vyšíváme zadané motivy a firemní loga. Technologie tkaní umožňuje při výrobě vetkávat plasticky (pomocí různých délek smyček) nebo barevně (barevná příze) zvolené motivy přímo do plochy froté výrobku. Pro metráž, ručníky, osušky, župany a dětský froté program používáme 100% bavlnu.

Strojní výšivka je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textilním podkladě. Maximální rozměr výšivky je 30 x 25 cm, při kterém může být použito až 15 stálobarevných vyšívacích nití.

 

Firma Texwell
Adresa Šindlodvorská 1720/12, 370 05  České Budějovice
Telefon +420 777 686 819
Email info@texwell.cz
WWW www.texwell.cz

 

Podobné články