06 Úno

Dostupná sauna pro každého

Příjemné přítmí, intimita a báječně uvolněné tělo i mysl. Obliba saunování stále roste, ale jen málokdo chce prožitek ze sauny sdílet s cizími lidmi. Ideálním řešením je přenést kousek wellness centra i do svého bytu.

Zapomeňte na předsudky, že saunu si mohou dovolit pouze bohatí lidé s velkými domy. Česká firma SaunaSystem nabízí řešení pro malé i atypické prostory a uspokojí i ty nejnáročnější zájemce.

Žádná pásová výroba

Téměř dvacetiletou zkušenost s výrobou saun na míru v SaunaSystem zúročili i při navrhování vlastních typizovaných modelů. Sauny sestavuje tým profesionálů v České republice, takže se také snadno postarají o veškerý servis.

Sauny na míru i typizované modely si můžete doladit díky široké nabídce příslušenství:

  • topidlo s vyvíječem páry,
  • stropní LED osvětlení pro světelnou terapii,
  • zabudované reproduktory,
  • imitaci hvězdného nebe a další.

Rozhodněte se pro finskou klasiku v některé z 8 variant nebo pro jednu z 5 možností infrakabiny. Nejmenší sauna zabere přibližně 1 m2.

Sauna pro každého

SaunaSystem kombinuje moderní rakouské a německé technologie, pečlivě vybrané dřevo a originální design. Už jste viděli saunu z lipových fošen, prosklenou infrasaunu nebo kombinovanou saunu, ve které topidlo i infrazářič ovládáte dotykovou obrazovkou?

A pokud máte zahradu, umocněte relaxaci pobytem co nejblíže k přírodě a nechte si navrhnout a postavit venkovní saunový dům.

www.saunasystem.cz

 

 

 

 

 

Podobné články