08 Úno

Modulární sedačky i solitérní křesla

V našem interiérovém studiu naleznete inspiraci pro kompletní zařízení interiéru – od designového interiérového nábytku až po výrobu atypů vč. pokládky podlahových krytin všech typů.

Kdo by si uměl představit obývací pokoj bez pohodlné sedací soupravy či designového křesla? Ve společnosti Casamoderna si jistě vyberete ze široké škály modulárních sedaček a solitérních křesel.

Vybrat tu správnou sedací soupravu, aby byla komfortní a zároveň dobře zapadla do interiéru, vám pomůžou designéři ve studiu Casamoderna. Vybírat lze z různých stylů i cenových kategorií. Na své si v Casamoderna přijde zákazník, který hledá cenově přijatelnou sedačku, ale i ten, který upřednostňuje luxusní nábytek.

Ideálním doplňkem k sedací soupravě je křeslo, které vnese do prostoru pocit útulnosti Křeslo může být zajímavým designovým kouskem, které na první pohled přitáhne pozornost. Toho můžeme docílit například volbou výrazného barevného čalounění, které bude v kontrastu se sedací soupravou. Kromě klasických křesel jsou nyní v módě křesla s houpací nebo polohovací funkcí. Pokud není pro umístění křesla dostatek místa, může jej nahradit zajímavý taburet.

Sedací soupravy i křesla lze vybírat v nepřeberném množství látek či kůží.

 

Firma Casamoderna, s.r.o.
Adresa Vídeňská 573, 252 50  Vestec u  Prahy
WWW www.casamoderna.cz

 

Podobné články