24 Úno

Elegantní stínící technika

 

Společnost ISOTRA, to je synonymum pro výrobu interiérových a exteriérových žaluzií, látkových rolet, plisse, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz a screenových rolet. Důležitou součástí výrobního programu je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a technologických celků pro výrobu žaluzií.
Technologickou vyspělost společnosti dokládá vlastnictví několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky.

Kvalita, spolehlivost, péče o zákazníka, výzkum, vývoj, technologie a inovace s ohledem na energetickou úspornost, to jsou základní hodnoty společnosti ISOTRA. Cílem společnosti je vložit zákazníkovi do rukou jasně identifikovatelný výrobek odpovídající kvality a technologické úrovně. Společnost zaměstnává přes 470 zaměstnanců a exportuje své výrobky do více než 40 zemí světa.

  1. výročí představuje pro společnost významné jubileum působení na trhu a udává jasný signál svým zákazníkům a obchodním partnerům. ISOTRA, to je záruka inovací, spolehlivosti, odbornosti a tradic v jednom.

www.isotra.cz

 

 

 

 

 

Podobné články