01 Bře

Dekoria – vše pro moderní bydlení

Domov má být místo, kde se cítíme nejlépe a kam můžeme utéci před vnějším světem, tvoříme si jej podle vlastních pocitů, představ a zalíbení.

Při kompozici Vašeho interiéru se už nemusíte omezovat standardními nabídkami hotových výrobků.

Naše mise je  umožnit komplexní a především vzájemně barevně i materiálově doladěné  vybavení Vašeho interiéru.  Počínaje dekorací a zastíněním oken,  přes potahy na nábytek, dekoracemi stolu a stolování, dekoracemi lůžka až po praktické i dekorační doplňky a drobný, ručně vyráběný nábytek.

Látky jsou vždy koncipovány v celých kolekcích, což zaručí podobnou strukturu látek  a vzájemnou barevnou kombinovanost pro zajištění výsledného dojmu. Pokud bude takové přání, můžete pak mít třeba vše z jednoho vzoru látky nebo můžete kombinovat látky se vzorem a jednobarevné,  Vašim představám meze neklademe !

Výrobky se šijí na míru až na objednávku, podle volby zákazníka,  po jeho výběru látky a provedení. Šití na míru je poskytováno zdarma, bez jakýchkoliv dopočtů ceny.

Chcete si objednat šití a jste na pochybách, zdali barva látky odpovídá zobrazení, jestli vzor na látce je viditelný  anebo se prostě nemůžete definitivně rozhodnout ? Máme službu zaslání vzorků látek, kterou poskytujeme zdarma pro ty, kteří si již vybrali produkt a chtějí se už jen ujistit o látce.

Dekorační styly  je speciální stránka s připravenými vzorovými aranžmá s detailními popisy  použitých produktů z naší nabídky.  Poslouží jako rychlá inspirace a ukázka vzájemné kombinace produktů

Máme také dostupné online katalogy s fotografiemi různých provedení interiérů, rozdělené podle typu pokoje a jednotlivých kolekcí látek, každý si tak pro sebe určitě něco najde.

Dekoria-style.cz – to je komplexní nabídka – nemusíte se obávat, že  změnu nezvládnete sami, nabízíme Vám nejen kompletní sortiment pro změnu Vašeho interiéru, ale i inspirace  pro Vaši volbu.

 

Firma Dekoria-style.cz
Adresa Rakovecká 809, 73543 Albrechtice
Telefon 739 633 401, 596 428 717
Email info@dekoria-style.cz
WWW www.dekoria-style.cz

Podobné články