06 Bře

Hliníkové prvky pro Vaše okna, dveře, zimní zahrady…

Společnost byla založena v lednu 2000 a to jako zpracovatelská a dodavatelská firma hliníkových konstrukcí a od té doby se těmto činnostem plně věnuje.  

Vyrábíme hliníková okna, hliníkové kyvné dveře a posuvné dveře (interiérové i exteriérové). Dodáváme  a montujeme prosklené fasády, zimní zahrady s hliníkovými prvky, prosklené obvodové stěny se vstupy s možností napojení prosklených střech (např. prosklení vnitřních bazénů), prosklené zateplené spojovací chodby mezi objekty a další konstrukční prvky určené k zabudování do stavebních objektů a otvorů.

Veškerý hliníkový sortiment lze použít jak pro rodinné či bytové domy, tak pro objekty průmyslového a víceúčelového zaměření.

Jednotlivé dodávky konstrukcí jsou zajištěny kompletně včetně předvýrobní přípravy, výroby a zpracování výrobní dokumentace při využití příslušné výpočetní techniky a speciálních programů ke zpracování zakázky, výroby ve strojně vybavených prostorách společnosti, montáže na stavbě popř. objektu.

V převážné většině jsou současné době využívány profily hliníkových systémů belgické firmy ALIPLAST, ale na základě dohody je možné použít i jiný systém. Jde jen o posouzení možnosti zpracování na technologickém vybavení.

Jsme schopni pro Vás zajistit, vyrobit, dodat a namontovat:

  • Okna – všechny druhy – otvíravé, otvíravě/sklopné, výklopné, fixní
  • Dveře – kyvné, posuvné, posuvně výklopné, posuvně zdvižné
  • Zimní zahrady – s kombinací dveří, oken, střešních oken
  • Prosklené konstrukce fasádních stěn s okny a dveřmi
  • Vnitřní prosklené stěny s dveřmi a okny, včetně možnosti panelových výplní
  • Protipožární konstrukce – dveře, stěny, okna
  • Pro montáž AL konstrukcí jsme schopni zajistit i drobné ocelové konstrukce, které jsou součástí dodávky hliníkových konstrukcí včetně technického řešení jednotlivých konstrukčních celků a statických výpočtů AL konstrukcí

K zasklívání používáme ve většině zakázek izolační dvojskla, popř. trojskla včetně skel bezpečnostních a protipožárních (WMA GLASS, VETROTECH, POFLAM).

Naším prvořadým cílem je Vaše plná spokojenost s naší odvedenou prací.

 

Firma ALUCON PLUS s.r.o.
Adresa V. Nováka 474/14, 252 19 Rudná (okr. Praha-západ)
Telefon + 420 321 021 875
Email aluconplus@email.cz
WWW www.dvere-okna-aluconplus.cz

 

 

 

Podobné články