07 Bře

Nároky na stínící techniku se mění

Slunce na nás svítí tisíce let a kromě výkyvů intenzity se nezměnilo nic. Nároky na stínící techniku se však mění dynamicky a v současnosti je brán zřetel i na další parametry, jako je design, spolehlivost a přidaná hodnota (např. ochrana proti větru a dešti).

Pojďte se spolu s námi podívat na dvě novinky v oblasti zastínění komerčních prostor, které poskytují nejen vynikající ochranu proti slunci, ale i proti nepříznivým atmosférickým vlivům. Svým designem jsou velmi elegantní, přirozené a zároveň nenápadné. Jejich instalace násobí možnosti využití prostoru – vlivem poskytované ochrany prodlužují sezónu od prvních jarních dnů až do sychravého podzimu.

Vybrané ukázky jsou z portfolia české firmy TECHNOROL, jejichž nabídka je nejen nejširší na trhu, ale vzhledem k jejímu obchodnímu spojení přímo s výrobci je také cenově velmi atraktivní.

Markýza na terasu ALFRESCO byla vyvinuta a koncipována speciálně pro náročné komerční využití. Je jedno jestli svítí slunce či zrovna prší – tento inovativní systém je perfektním řešením pro ochranu před těmito vlivy. Je i výborným řešením, pokud chcete vytvořit místnost ve venkovním prostředí. Robustní a nerezavějící hliníková konstrukce ALFRESCO se nechá prostřednictvím nastavitelných konzol nainstalovat jak do stropu, tak na zeď. Může být též nainstalováno několik zařízení těsně vedle sebe. Díky elektromotoru dosáhneme komfortního ovládání. Voděodolný potah je pomocí systému StopLock optimálně napnutý. Díky integrovaným postraním okapovým profilům zůstává povrch pod markýzou stále suchý. Protože jsou zde použité extrémně kvalitní komponenty, je garantována dlouhá životnost tohoto výrobku. Pro obchodní účely může být vepředu ve spodní části nainstalován banner. Další komfortní doplňky jako halogenové osvětlení, topidla nebo motory s dálkovým ovládáním jsou k dispozici.

Pergola ALARIS PLACEO tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. V zavřené poloze díky unikátnímu tvaru střešních profilů dokonale odvádí dešťovou vodu a zajišťuje tak udržení suchého prostředí v prostoru pod pergolou. Elektromechanické polohování střešních lamel přináší vysoký komfort ovládání a umožňuje přesné nastavení míry odstínění, resp. množství pronikajících slunečních paprsků.

 

Firma TECHNOROL byla založena v roce 1996. Základní filozofií firmy je heslo “spokojenost zákazníka”. Ke standardně používaným stínícím prvkům (rolety, markýzy, pergoly, venkovní žaluzie atd.) nabízí řadu doplňků, možnosti přizpůsobení a instalaci na míru. TECHNOROL respektuje vysoké nároky zákazníků na kvalitu a spolehlivost a používá komponenty pouze od osvědčených dodavatelů. Na všechny instalace firma poskytuje záruční i pozáruční servis.

 

Firma TECHNOROL – stínící technika
Adresa 9. května 531, 252 10  Mníšek pod Brdy
Telefon + 420 777 019 899, +420 602 376 925
Email info@technorol.eu
WWW www.technorol.eu

 

 

Podobné články