07 Bře

Rehabilitační a wellness zařízení

O blahodárnosti a důležitosti rehabilitačních a wellnessových služeb snad ani nemusí být řeč, nicméně zcela nezanedbatelnou roli zde rozhodně hraje technika a nejrůznější vybavení. Pojďme si představit jednu z nejprestižnějších společností na našem trhu, která se dodávkou této rehabilitační a lázeňské techniky zabývá!

Věhlas, který si společnost Madisson s.r.o. za 18 let svého fungování vydobyla, může potvrdit řada hotelů, rehabilitačních zařízení i wellness center, ve kterých se výrobky této společnosti nacházejí. Jejich výčet je nesmírně obsáhlý, a proto jmenujme alespoň některé z nich, jako například Pupp Royal Spa v Grandhotelu Pupp, Hotel Thermal a Grandhotel Ambassador Národní Dům v Karlových Varech, Hotely Mariánskolázeňské akciové společnosti a Hotel Reitenberger v Mariánských Lázních, Hotely Pawlik/Aquaforum, Savoy, Francis Palace ve Františkových Lázních, Lázně Velichovky, Léčebné lázně Bohdaneč, Lázně Darkov, Bertiny lázně a lázně Aurora v Třeboni, Lázně Luhačovice, Lázně Teplice v Čechách, Šumavské lázně, Tereziny lázně Dubí, Sanatoria Klimkovice a mnoho dalších lázeňských a rehabilitačních zařízení.

Společnost toto vybavení nejen sama produkuje a dodává, ale zabývá se též jeho vývojem a zajišťuje také servis i spolupráci s celou řadou světových výrobců, které na našem trhu zastupuje. V nabídce naleznete nejširší nabídku rehabilitačních a wellnessových van, rehabilitačních přístrojů a vyšetřovacích a masérských lehátek.

Nabídka společnosti však není omezena pouze přístroji, vanami a lehátky. Madisson realizuje také wellnessové projekty, takže objednat zde můžete jak jednotlivé sauny, páry, solné jeskyně, kryokomory, zážitkové sprchy a další, tak celkové projekty na klíč. To je obrovská výhoda, protože spoluprací s Madissonem vyřešíte dva zásadní problémy. Prvním je komplexnost, tedy dodávka a servis od jednoho dodavatele. Tím ještě zásadnějším je jistota, protože každý z oboru slyšel o podobných realizacích přes stavební společnosti, nebo jím podobných „wellnessových“ společnostech, které mění název po každé neúspěšné zakázce, pokud neskončí úplně. To se Vám s Madissonem nestane a jako bonus je zde garance kvality a bezpečnosti od společnosti dodávající zdravotnickou techniku významným klinikám a pracovištím napříč ČR.

Proč spolupracovat právě s Madissonem? Důvodů je mnoho, ale to zásadní odlišení od ostatních dodavatelů je v přístupu ke klientovi a k řešení zakázek. Madisson Vám skutečně vyřeší to, co potřebujete vy, jako klient. Není pro něj na prvním místě jeho osobní profit, ale dlouhodobě spokojený klient, který se k němu vrátí, nebo doporučí dalšího. Nabídnout někomu vanu, lehátko, nebo nějaký drahý terapeutický přístroj umí každý prodejce. To však není případ reprezentanta Madissonu. Zde je první otázka, co je vaším cílem? Léčíte klienty, orientujete se na zahraniční klientelu a na jakou? Jaká je průměrná délka pobytu vašich klientů? Specializujete se na pojištěnce, nebo na samoplátce? Podle toho vám Madisson následně nabídne skutečně funkční řešení tak, abyste dosáhli svého cíle, ať je čistě ekonomický, či jiný. To je to hlavní, co Madisson odlišuje od ostatních. Jediné co můžeme doporučit, je – zkuste to!

www.madisson.cz

 

Podobné články