08 Bře

Interiér dle Vašich přání

Jste-li developer, architekt, designer a nebo stavební firma, která hledá spolehlivého partnera, tak pro Vás je tu ALPI home s.r.o.

Dokážeme zrealizovat Vaše sny ve skutečnost. Můžeme být u zrodu Vašeho nového domu a vybavit Vám celý interiér dle Vašich přání na klíč.

Jsme schopni realizovat i interiéry pro hotely, restaurace i komerční objekty a to díky našim specializovaným odborníkům – od stavebních inženýrů, architektů až po  designové návrháře interiérů. Od samotného počátku projektu, v průběhu realizace až po kolaudaci Vám budeme k dispozici.

Zastupujeme značky renomovaných firem a dodáváme jen vysoce kvalitní designové produkty. Ve své nabídce tak máme bohatou škálu produktů jako je špičkový masivní nábytek White oke, Artisan, Spinvalis, Matis a Atlas od významných světových designových návrhářů.

Jedná se vždy o ojedinělou ručí výrobu se 100% kontrolou každého výrobku. S nabídkou těchto designových kousků jsme se dokázali prosadit V Soulu v Jižní Koreji, prodejnu máme v Americe v Manhattanu, dále pak v Ženevě ve Švýcarsku, ve Vídni v Rakousku, v Dubaji a od letošního roku naše společnost zastupuje exkluzivně tyto značky pro český a Slovenský trh.

Dále jsme exkluzivním partnerem pro ČR a SR chorvatského tradičního výrobce krbů a krbových litinových kamen PLAMEN INTERNATIONAL d.o.o. s 85 letou tradicí výroby kamen. Tato kamna jsou vyráběna nejmodernějším způsobem odlévání vysoce kvalitní litiny, konstrukce a způsob spalování je certifikováno Českým zkušebním ústavem.

Vysokou kvalitu výrobků značky PLAMEN, založenou na kvalitní řemeslné práci ocenilo již tisíce českých a slovenských spokojených zákazníků.
Tato kamna jsou vhodná jak pro nízkoenergetické domy, tak i pro starší výstavbu domů.

Za pomoci spolupráce s našimi specialisty Vám dokážeme zařídit a vybavit i koupelnu, celkově sladit celý interiér včetně látek i osvětlení.

Rádi Vás přivítáme v naší specializované vzorkovně ve velkoskladu Višňová u Příbrami a nebo v prodejnách v Praze a Berouně.

 

Firma ALPI home s.r.o.
Telefon +420 777 793 580, +420 777 024 482
Email obchod@alpihome.cz, info@alpihome.cz
WWW www.alpihome.cz

 

Podobné články