08 Bře

Proč je pro nás spánek tak důležitý?

Spánek je jednou ze základních lidských potřeb. To samozřejmě víme. Studie dokazují, že bez spánku umíráme za 11 dní. Při spánku se také obnovují naše buňky a my nabíráme energii na celý další den. K té nejintenzivnější regeneraci, zejména tělesných sil, dochází ve fázi „hlubokého spánku“. Dnešní zrychlená doba dlouhému spánku moc nepřeje. Často se v noci budíme, převalujeme a přemýšlíme, což nás vede k tomu, že trpíme nedostatkem spánku. To oslabuje organismus, zvyšuje nervozitu,  podráždění a únavu. Dochází k poruchám koncentrace a zvyšuje se riziko různých zdravotních potíží.

Problém může tkvět mnohdy i ve výběru matrace. Tvrdší či měkčí povrch už záleží na vašich preferencích. Co je ovšem důležité, aby matrace byla kvalitní. Co si pod tím představit? Jádro matrace musí být pevné tak, aby se neproleželo a poskytovalo dostatečnou oporu našemu tělu a páteři. Také je důležitá prodyšnost, díky které získáme svěží a hygienické prostředí pro spánek a neméně důležitý je i komfort. Právě díky vrstvě komfortu, kterou představuje například paměťová pěna na povrchu matrace, spíme hlubokým spánkem bez převalování a jsme proto náležitě odpočatí.

Miliony lidí z celého světa si pořídili do svých domovů Dormeo, jednu z nejsilnějších značek řešící problémy se spánkem. Jeden po druhém objevili důvody, proč se kdysi tato malá společnost, nabízející pouze jednu matraci, rozrostla v mezinárodní, renomovanou a důvěryhodnou značku s nespočtem produktů. I proto také získala prestižní ocenění Czech Superbrands, které udělují spokojení spotřebitelé a prověřená odborná komise. Dormeo své matrace neustále inovuje a tak nabízí řešení pro každého, kdo se chce i v této uspěchané době skvěle vyspat.

 

 

Firma Dormeo Czech republic
Adresa Kamenné prodejny: Praha, České Budějovice, Plzeň, Pardubice, Ostrava
Telefon pro objednávky + 420 246 007 790
Email info@dormeo.cz
WWW www.dormeo.cz

 

 

 

 

Podobné články