09 Bře

Domov bez zbytečností

Proměňte váš domov k nepoznání. Stačí, když se zbavíte všech nepotřebných zbytečností. Jedině tak se obklopíte zdravým a čistým prostředím, kde si můžete odpočinout a nabrat energii. Oprostěte se od nadbytečných tvarů. Proč si nedopřát dveře bez obložek? Odstraněním obložek kolem dveří získá celá místnost rázem úplně jinou tvář.

Dnes už můžete řešit minimalisticky celý interiér. Syntesis® Collection představuje zcela novou koncepci pojetí interiéru: dveře i sokly integrované ve stěně tak, aniž by cokoli vyčnívalo a narušovalo čistou linii zdi. Představujeme vám praktické, funkční a technologicky pokročilé výrobky, které změní váš domov, snadno se montují a fungují dlouhodobě bezproblémově.

Posuvné dveře se hodí do jakékoli místnosti: do obýváku, do ložnice, do dětských pokojů, šatny, koupelny, komory. A to jaké si vyberete dveře, je čistě na vaší fantazii. Nechte se inspirovat nabídkou ECLISSE.

Dokonalým kolegou posuvné bezobložkové řady jsou otočné dveře Syntesis® Battente se skrytou zárubní. I otočné dveře mohou být bezobložkové.

Zapuštěné sokly mají mnoho výhod, třeba při umisťování nábytku, snižují úklidovou náročnost a nenarušují přechody u vestavěných skříní. Navíc je můžete podsvítit pomocí LED světel a vytvořit tak jedinečný efekt večerního osvětlení.

Celou kolekci chytře uzavírají skrytá revizní dvířka Syntesis® TECH, která velmi diskrétně zakryjí přístup ke speciálním prostorům, jako jsou technické a elektrické obvody, kabeláž, potrubí a dokonce i přístěnky.

Použijte jednoduchých prostředků pro dosažení maximálního účinku. Odstraňte vše nepodstatné, nadbytečné a vsaďte na to důležité. Na jednoduchost.

Zajímá vás více?

Navštivte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Mnoho užitečných informací nejdete rovněž na webu www.dveredozdi.cz.

 

Firma ECLISSE ČR, s.r.o.
Adresa Líšnická 360, 252 10  Řitka
Telefon + 420 286 888 913, +420 603 453 645
Email info@eclisse.cz
WWW www.eclisse.cz, www.dveredozdi.cz

 

 

Podobné články